X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Etiojazz w centrum Warszawy. Festiwal Skrzyżowanie Kultur

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 17:28
Do rozpoczęcia Festiwalu Skrzyżowanie Kultur zostało już tylko kilkanaście dni. I tym razem nie zabraknie projektów specjalnych, z których słynie festiwal. Od 16 do 22 września w namiocie festiwalowym przy Pałacu Kultury i Nauki, po raz czternasty wystąpią wybitni artyści gatunku world beat: Rokia Traoré, Mulatu Astatke, King Ayisoba, Waldemar Bastos, Orchestra Baobab i Nneka. 
Audio
  • Maria Pomianowska zapowiada gości Festiwalu Skrzyżowanie Kultur (Muzyczna Jedynka)

Maria Pomianowska, dyrektor festiwalu, powiedziała w Jedynce, że impreza od lat cieszy się dużą popularnością. Bilety nie są drogie, na koncerty przyjeżdżają ludzie z całej Europy.

Wśród artystów usłyszymy m.in. Mulatu Astatke, twórcę etiojazzu. – To niesamowity styl muzyczny stworzony właśnie przez tego Pana już wiele lat temu – powiedziała w Jedynce.

Maria Pomianowska wystąpi w podwójnej roli – jako dyrektor festiwalu i jako artystka. Spotka się na scenie z Hosseinem Alizadehem, jednym z najważniejszych kompozytorów i instrumentalistów współczesnej perskiej sceny muzyki klasycznej, we wspólnym projekcie "When masters meet: Maria Pomianowska & Hossein Alizadeh World Ensamble".

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: prof. Maria Pomianowska (multiinstrumentalistka, wokalistka, kompozytorka i pedagog, dyrektor artystyczna Festiwalu Skrzyżowanie Kultur)

Data emisji: 31.08.2018

Godzina emisji: 13.18

abi

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Daria Zawiałow: trzeba umieć obronić się tym, co w duszy gra

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2018 16:06
Młoda, ładna i odważna – te trzy słowa najlepiej charakteryzują Darię Zawiałow. Artystka wystąpi w niedzielę w Gdyni, podczas finałowego festiwalu "Lata z radiem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławomir Łosowski. Czym jest dla niego wolność?

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2018 15:59
W Szczecinie odbędzie się koncert, pt. "Jaki jest wolności smak?" W wykonaniu zespołu Kombi. Na koncert w "Muzycznej Jedynce" zapraszał lider zespołu Sławomir Łosowski.
rozwiń zwiń