X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mieczysław Szcześniak zbiera pieniądze na hospicjum dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2018 16:52
28 września w Teatrze Syrena koncert Mieczysława Szcześniaka "Nierówni", z piosenkami z płyty o tym samym tytułem. Teksty są wierszami księdza Jana Twardowskiego. Koncert ma charakter charytatywny.
Audio
  • Mieczysław Szcześniak apeluje o dobroć serca (Muzyczna Jedynka)
Mietek Szcześniak
Mietek SzcześniakFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Mieczysław Szcześniak przedstawił w "Muzycznej Jedynce" singiel "Święty gapa" będący hymnem akcji "Most do nieba". Akcję prowadzi siostra Michaela Rak z fundacji Aniołowie miłosierdzia, która zbiera fundusze na hospicjum dla dzieci na Litwie.

- One już nie mają za dużo czasu i trzeba się spieszyć, żeby to zbudować jak najszybciej i jak najlepiej, i okazać im jeszcze kawałek tego serca - mówi artysta. Namawia wszystkich, by włączyli się w akcję. Szczegóły są dostępne na stronie mostdonieba.pl.


wilno kościół serca jezusowego shutterstock_726053305 1200x660.jpg
Jedyne na Litwie hospicjum prowadzi zakonnica z Polski

Cała trasa koncertowa Mieczysława Szcześniaka jest charytatywna, podczas niej zbierane będą pieniądze na hospicjum. - Trzeba ich sporo uzbierać. Myślę, że oprócz fajnego spotkania z poezją Twardowskiego i z moimi muzykami, którzy bardzo się starają, żeby dobrze to wyszło, będziemy mieli okazję, żeby razem zbudować ten most do nieba - zachęca artysta.

Jaki słynny gitarzysta weźmie udział w koncercie? Posłuchaj nagrania, w którym Mieczysław Szcześniak tłumaczy również, kto to jest gapa.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Mieczysław Szcześniak (piosenkarz)

Data emisji: 11.09.2018

Godzina emisji: 14.15

ag/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mietek Szcześniak: dzielenie się poezją ks. Twardowskiego to moja radość

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2017 15:24
- Te teksty są skrótem przez mądrość, ale też przez poczucie humoru, bo rzadko który poeta potrafi kuksańcem humoru popchnąć nas ku właściwym wyborom - mówi w "Muzycznej Jedynce" Mietek Szcześniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mietek Szcześniak w sambie z ks. Twardowskim

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2017 15:25
Muzyk dwa lata temu wraz z Krzysztofem Herdzinem wydał płytę "Songs from Yesterday", która pokryła się platyną, ale nie spoczywa na laurach. Rok temu powrócił z krążkiem "Nierówni", na którym śpiewa teksty ks. Jana Twardowskiego do skomponowanych przez siebie melodii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mietek Szcześniak dziękuje słuchaczom za wspólny rok

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2017 18:15
Platynowa płyta za album "Songs from Yesterday" i złota płyta za ostatni album "Nierówni". 2017 był dobrym rokiem dla Mietka Szcześniaka.     
rozwiń zwiń