Podwójna premiera nowej płyty zespołu Kamp!

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2018 21:09
Cyfrowa premiera już miała miejsce, a w piątek 21 września płyta tradycyjna będzie do kupienia w sklepach. Po reakcjach w internecie członkowie zespołu twierdzą, że płyta cieszy się dużym zainteresowaniem.
Audio

Na płycie jest wiele różnych wątków. - Naszym zdaniem, muzyka alternatywna trochę wystrzelała się i mamy poczucie, że jeżeli jest coś zaskakującego teraz, to takich rozwiązań formalnych trzeba w popie, a nie w muzyce alternatywnej - mówią członkowie zespołu. Przyznają, że dla nich jako producentów nie jest to pójście na łatwiznę, zrobienie utworu popowego, który ma ciekawą strukturę jest trudniejsze i było to nie lada wyzwanie.

Zespół Kamp! przyznaje, że pod muzyką łatwo wpadającą w ucho, teksty nie są o niczym. - Nie jesteśmy zespołem punkowym, żeby wrzucać przekaz polityczny, ale są rzeczy, które nas dotykają, sprawy ekologiczne i atmosfery między ludźmi - wyjaśniają muzycy.

Posłuchaj całej rozmowy okraszonej utworem F.O.M.O.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Radosław Krzyżanowski, Michał Słodowy, Tomasz Szpaderski (zespół Kamp!)

Data emisji: 20.09.2018

Godzina emisji: 14.34

ag

Czytaj także

Nowy projekt Piotra Rubika. Premiera w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018 18:10
Piotrowi Rubikowi sprawia radość, że raz może napisać psalm, a niedługo potem piosenkę popową. Właśnie niedawno taką piosenkę stworzył do spółki z Marcinem Januszkiewiczem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Buslav nie jest już debiutantem i szuka czegoś nowego

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 12:52
Busław, czyli Tomasz Nikodem Busławski to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Jego muzyka oscyluje na granicy popu, delikatnej elektroniki i piosenki poetyckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Rosak i reedycja płyty "Who Knows"

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 18:07
Album "Who Knows" ukazał się w czerwcu 2016 roku. W tym roku doczekała się wznowienia w nieco bogatszej wersji, bo będzie jeden utwór więcej. - Ta płyta jest jak bumerang, rzuca się nią, a ona wraca - mówi twórca krążka Paweł Rosak
rozwiń zwiń