X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włodek Pawlik do dziś zafascynowany muzyką zespołu Led Zeppelin

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2018 17:48
Słynny muzyk i laureat nagrody Grammy 4 października będzie świętował 60-te urodziny. Z tej okazji zagra na jubileuszowym koncercie w Sali Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego.
Audio
  • Włodek Pawlik o fascynacji zespołem Led Zeppelin i koncercie na jego 60. urodziny (Muzyczna Jedynka)

Artysta zdecydował się zorganizować koncert, aby uświadomić sobie, przyjaciołom i słuchaczom, że 60 lat - jak w słowach piosenki do słynnego serialu "Czterdziestolatek" - "minęło jak jeden dzień". - OK, 60 lat mija, ale jestem ciągle tym samym facetem, który rozpoczynał przygodę z muzyką i próbował naśladować Jimmy Page’a mając 11-12 lat - mówi muzyk.

Mówi o jego drodze muzycznej, na początku której było zauroczenie muzyką Led Zeppelin. - Moja przygoda z muzyką to nurt rocka kiedy do szkoły podstawowej chodziłem - ujawnia fakty ze swego życia. Miał gitarę elektryczną, swój zespół i grali piosenki Zeppelinów nie rozumiejąc nawet słów. Led Zeppelin obchodzi właśnie 50-lecie powstania.

Co fascynuje Włodka Pawlika do dziś w muzyce słynnego zespołu? Kto wystąpi na jego jubileuszowym koncercie? Posłuchaj całej rozmowy okraszonej piosenką "Fandango" z albumu "Struny na ziemi" z piosenkami do wierszy Jarosława Iwaszkiewicza.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Włodek Pawlik (muzyk)

Data emisji: 27.09.2018

Godzina emisji: 14.30

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włodek Pawlik: wychowywałem się w domu pełnym muzyki

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2017 14:21
- Już w dzieciństwie okazało się, że mam słuch absolutny i chyba mam go do dzisiaj - mówi w audycji Jolanty Fajkowskiej z cyklu "Już taki jestem" emitowanej w ramach "Czterech pór roku".  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Pectus gra akustycznie wspólnie z Włodkiem Pawlikiem

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 11:26
We wtorek 18 września o godz. 19 odbędzie się wyjątkowe muzyczne spotkanie. W studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego zagrają zespół Pectus i Włodek Pawlik. Ten koncert również na antenie radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Róbrege 2018. W hołdzie Robertowi Brylewskiemu

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2018 16:21
Tegoroczny festiwal Róbrege odbędzie się 29 września. Jak zawsze w namiocie przez Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Festiwal będzie poświęcony pamięci zmarłego wiosną Roberta Brylewskiego, współtwórcy festiwalu.
rozwiń zwiń