Shaun Booker w Polsce. Charyzmatyczna księgowa porywa publiczność

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 15:38
Już w pierwszej połowie października na koncerty do Polski przylatuje Shaun Booker - była księgowa, niezwykle charyzmatyczna piosenkarka śpiewająca bluesa.
Audio
  • Ewa Matysik zaprasza na koncerty Shaun Booker (Muzyczna Jedynka)
Ewa Matysik w studiu radiowej Jedynki
Ewa Matysik w studiu radiowej JedynkiFoto: PR/Wojciech Kusiński

- Jest kobietką niepozornej postury, ale ma niesamowicie silny głos. Jej osobowość na scenie przejawia się w tym jak przedstawia swoje kompozycje – powiedziała w audycji Ewa Matysik z magazynu "Twój blues".

Artystka będzie grała w Polsce przez trzy tygodnie, między innymi: w Domecku k. Opola, w Sosnowcu, Łodzi, Olsztynie, Elblągu, Gdyni i Warszawie.

Jeszcze kilkanaście lat temu Shaun Booker pracowała w korporacji jako księgowa. Muzykę traktowała hobbystycznie, śpiewając na przyjęciach. Profesjonalną karierę bluesową rozpoczęła w 2012 roku w Kolumbii, gdzie wystąpiła na jednym z festiwali jako wokalistka w zespole Seana Carney’a. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Ewa Matysik (magazyn "Twój Blues")

Data emisji: 3.10.2018

Godzina emisji: 14.34

abi/kw

 

 

  

Czytaj także

Czwórkowa płyta Julii Pietruchy dla małej Marysi

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2018 16:47
Egzemplarz drugiej płyty Julii Pietruchy "Postcards From The Seaside" z autografem, trafi na licytację, z której dochód zostanie przekazany na leczenie córki jednego z pracowników Polskiego Radia zmagającej się z rakiem mózgu. Licytacja płyty w piątek 28 września w "Muzycznej Jedynce" w godzinach 13 – 15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodek Pawlik do dziś zafascynowany muzyką zespołu Led Zeppelin

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2018 17:48
Słynny muzyk i laureat nagrody Grammy 4 października będzie świętował 60-te urodziny. Z tej okazji zagra na jubileuszowym koncercie w Sali Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego.
rozwiń zwiń