X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marika śpiewa już 10 lat

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 14:36
Dokładnie 10 lat temu wyszła pierwsza płyta Mariki Marty Kosakowskiej "Plenty". Z okazji okrągłej rocznicy debiutu fonograficznego artystka wystąpił 12 października na specjalnym koncercie.
Audio
  • Marika o swym scenicznym jubileuszu (Muzyczna Jedynka)

- Śmialiśmy się, że każdy artysta ma swoją Małgośkę (popularna piosenka "Małgośka" Maryli Rodowicz - dop. Red.) śmieje się Marika. W jej przypadku to utwór "Moje serce" z pierwszej płyty, który jest jej wizytówką.

Artystka przyznaje, że ma słabość do radia. Przez rok prowadziła audycje w Radiu Euro (poprzednik obecnej Czwórki), często jest też zapraszana w charakterze gościa.

Jubileusz będzie obchodziła w klubie na warszawskiej Pradze. Podczas specjalnego koncertu Marika zaśpiewa wszystkie single z opublikowanych przez minione 10 lat albumów. Będą też prezentacje wideo, premierowe utwory oraz troje gości. Jakich?

Posłuchaj nagrania rozmowy okraszonej dwiema piosenkami "Moje serce" i drugą zaśpiewaną z Góralem.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Marika (wokalistka)

Data emisji: 4.10.2018

Godzina emisji: 14.15

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Antydepresanty". Marika prozą i wierszem o sobie

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2016 16:37
- Przy pisaniu "Antydepresantów" korzystałam przede wszystkim z tego, że zajmuję się pisaniem piosenek, czyli dosyć zwartych form, chociaż w życiu jestem gadułą - mówi wokalistka o swojej debiutanckiej książce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marika: jestem Słowianką. W moich ustach roots nie brzmiał wiarygodnie

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2018 19:05
Dokładnie dziesięć lat temu ukazał się jej debiutancki album zatytułowany "Plenty". Z okazji okrągłej rocznicy debiutu fonograficznego o koncertach, dawnych i nowych inspiracjach muzycznych rozmawialiśmy z artystką w studiu Czwórki. 
rozwiń zwiń