Premiera platynowej reedycji krążka Anny Wyszkoni

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2018 15:14
"Jestem tu nowa" to czwarty krążek w solowej karierze artystki. Singiel "Cisza tak dobrze brzmi" zapowiada nową odsłonę albumu. Czym artystka tym razem zaskoczy swoich słuchaczy?
Audio
  • Ania Wyszkoni o premierze reedycji krążka "Jestem tu nowa" (Muzyczna Jedynka)

- Jestem bardzo dumna z tego wydawnictwa. Krążek "Jestem tu nowa" został wzbogacony o drugi krążek. Jest to nagranie koncertowe, zarejestrowane wiosną 2018 roku - mówi Ania Wyszkoni.

Okazją do spotkania z fanami będzie trasa koncertowa artystki, która właśnie ruszyła. - W najbliższym czasie odwiedzimy Białystok, Bielsko-Białą i Białobrzegi. Cieszę się, że mam swoich odbiorców. To są ludzie, którzy czują potrzebę słuchania moich piosenek - dodaje.

Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Anna Wyszkoni (wokalistka)

Data emisji: 25.10.2018

Godzina emisji: 14.19

kb

Czytaj także

Anna Maria Jopek: wszystko zaczęło się od "Mazowsza"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 18:00
- Muzyka ludowa to były moje pierwsze piosenki, one mnie ukształtowały. I życie z rodzicami za kulisami ich zespołu. Najwspanialsze momenty mojego dzieciństwa to te, gdy "Mazowsze" koncertowało w Sali Kongresowej – mówiła w Dwójce znana wokalistka jazzowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lora Szafran: to kompozycje elity polskiej piosenki

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 13:47
- Wars, Szpilman i Wasowski to legendarne nazwiska. Zaśpiewanie ich utworów było dla mnie wielką radością. Nie wiedziałem, że koncert jest rejestrowany i może z tego powstać płyta – mówiła w Dwójce ceniona wokalistka jazzowa.
rozwiń zwiń