"Najlepszy czas" Krzysztofa Kasowskiego

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2018 16:00
K.A.S.A. gościł w "Muzycznej Jedynce" wraz ze swoim najnowszym krążkiem "Najlepszy czas". Muzyk opowiedział o kulisach powstania albumu, który już niebawem ukaże się na rynku. 
Audio
  • Premiera najnowszej płyty Krzysztofa Kasowskiego "Najlepszy czas" (Muzyczna Jedynka)

- Swój najlepszy czas, wspominam gdy miałem 30 lat. Teraz też piosenki przychodzą mi z łatwością. Utwór, który w tym roku zaprezentowałem na festiwalu opolskim został wybrany spośród ponad 200 propozycji. Myślę, że teraz jest najlepszy czas jaki może być - przekonuje Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski.

Na krążku artysty i tym razem nie zabraknie energetycznych i rytmicznych kawałków. - Mój najnowszy singiel "Fiesta Latina" jest nieco spokojniejszy, niż znany przebój "Maczo". Takie jest dzisiaj latino, dlatego nie ma tu za dużo instrumentów perkusyjnych. Piosenka pozwala jednak, chociaż na chwilę zapomnieć o jesiennej aurze - dodaje. 

Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Krzysztof "K.A.S.A" Kasowski

Data emisji: 26.10.2018

Godzina emisji: 13.37

kb

Czytaj także

Anna Maria Jopek: wszystko zaczęło się od "Mazowsza"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 18:00
- Muzyka ludowa to były moje pierwsze piosenki, one mnie ukształtowały. I życie z rodzicami za kulisami ich zespołu. Najwspanialsze momenty mojego dzieciństwa to te, gdy "Mazowsze" koncertowało w Sali Kongresowej – mówiła w Dwójce znana wokalistka jazzowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lora Szafran: to kompozycje elity polskiej piosenki

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 13:47
- Wars, Szpilman i Wasowski to legendarne nazwiska. Zaśpiewanie ich utworów było dla mnie wielką radością. Nie wiedziałem, że koncert jest rejestrowany i może z tego powstać płyta – mówiła w Dwójce ceniona wokalistka jazzowa.
rozwiń zwiń