Krystyna Prońko w hołdzie Niepodległej

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2018 14:55
Już 10 listopada na stadionie PGE Narodowym w Warszawie zbiorą się legendy polskiej sceny muzycznej. Spotkanie będzie koncertową podróżą przez ostatnie sto lat historii Polski. Wydarzenie wpisuje się w obchody stulecia Polskiej niepodległości.
Audio
  • Z Krystyną Prońko rozmawiał Marcin Kusy (Muzyczna Jedynka)

Jedną z artystek, które wezmą udział w koncercie jest Krystyna Prońko. Piosenkarka nie chciała jednak zdradzić tytułu piosenki, którą wykona. – Myślę, że to powinna być niespodzianka - przyznała.

Występy artystów będą uatrakcyjniać wspaniałe efekty specjalne oraz przygotowane na tę okazję inscenizacje, animacje i filmy. Koncert zakończy hymn państwowy w wykonaniu wszystkich zaproszonych artystów, chórów i orkiestry oraz 45-tysięcznej widowni PGE Narodowego.

Koncert będzie transmitowany na antenie Polskiego Radia.

Krystyna Prońko opowiedziała też w audycji o swoich artystycznych planach na najbliższy miesiąc. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Krystyna Prońko (piosenkarka)

Data emisji: 7.11.2018

Godzina emisji: 14.22

abi


Czytaj także

"Płyń Wisełko". Pogodny repertuar na stulecie niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2018 15:22
7 listopada o godzinie 19.00 w Studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbędzie się pierwszy koncert promujący nową płytę Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej "Płyń Wisełko".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło: cieszę się, że moja muzyka nie jest ograniczona metryką

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2018 14:56
Jego muzyka jest niesłychanie ważna dla wielu ludzi. Najnowsza płyta "Małomiasteczkowy" świetnie się sprzedaje, a miejsca na grudniowe koncerty na warszawskim Torwarze wyprzedały się w okamgnieniu. - To bardzo miłe. Cieszę się, że moja twórczość w jakimś sensie jest uniwersalna – mówił Dawid Podsiadło w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń