Magda Umer wspólnie z MUMIO na scenie

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2018 18:19
Piosenkarka i MUMIO rok temu rozpoczęli prace nad spektaklem "Przybora na 102". Kilka razy zagrali ten program, ale cały czas go szlifowali. - To dopiero teraz jest gotowe przedstawienie - mówi Magda Umer w "Muzycznej Jedynce".
Audio
  • Magda Umer o wspólnym koncercie z Mumio (Muzyczna Jedynka)
Magda Umer
Magda UmerFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W tym roku będą już tylko dwa przedstawienie w Poznaniu i Warszawie. - Od przyszłego roku będziemy jeździć z tym przedstawieniem po całej Polsce - zapowiada artystka.

"Przybora na 102" składa się z tekstów i piosenek Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, a Magda Umer gra tam ciotkę Mizerię, która przyjmuje zwierzenia innych. - A oni mi się zwierzają ze swoich kłopotów sercowych - wyjawia. I dodaje, że zdaniem innych to przedstawienie jest lekiem na smutek.

Dlaczego piosenkarka zdecydowała się na współpracę z MUMIO? Posłuchaj całej rozmowy, w trakcie której można usłyszeć dwa duety Magdy Umer śpiewane z Grzegorzem Turnauem i Januszem Stroblem.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Magda Umer (piosenkarka)

Data emisji: 23.11.2018

Godzina emisji: 13.20

ag/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Zimy żal". Starsi Panowie przypominają się młodym

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2015 23:08
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Umer: śpiewam dla moich synów

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 14:53
- Oni są wychowani na głośnej muzyce rockowej: Kaziku, Muńku Staszczyku, AC/DC. Chyba z miłości dopuszczają do głosu także mnie. A ja dzięki temu przemycam teksty i dźwięki, które moim zdaniem powinien znać każdy młody człowiek - mówi wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Umer i MUMIO razem na scenie. "Nie chodzi o to, by było milej"

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 22:27
- Całe moje życie twórcze polega na tym, że bardzo bym chciała, by publiczność nie dostawała czegoś dużo łatwiejszego tylko po to, by mieć milej, ale by ją prowokować do poszerzania wyobraźni - mówi wokalistka Magda Umer.
rozwiń zwiń