João de Sousa na żywo w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 19:00
- Mam świeżą płytę, którą wydałem trzy tygodnie temu. Będziemy prezentować na żywo z zespołem piosenki z tej płyty - mówi w "Muzycznej Jedynce" Joao de Sousa. 
Audio
  • João de Sousa na żywo w radiowej Jedynce (Muzyczna Jedynka)
Joo de Sousa
João de SousaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Inaugurujemy cykl koncertów w studiu im. Władysława Szpilmana. Kameralne, muzyczne spotkania z muzyką i artystami z całego świata. Rock and roll, fado, jazz, folk, piosenka autorska, klasyka rocka i muzyka świata. Koncerty transmitowane będą w Programie I Polskiego Radia w paśmie "Tu jest muzyka", zawsze kilka minut po godz. 20.00. João de Sousa będzie bohaterem pierwszego koncertu w naszym cyklu.

João de Sousa podkreśla, że podczas koncertu nie zabraknie także jego największych przebojów, jak np. "Miłość ci wszystko wybaczy". - To piękna piosenka, którą nazywam "fado polacco", czyli polskim fado - mówi muzyk.

Dlaczego João de Sousa wybrał Polskę? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. 

***

Koncert odbędzie się w czwartek 20 grudnia. João de Sousa wystąpi na żywo w studiu im. Władysława Szpilmana. Transmisja na antenie Jedynki, kilka minut po godz. 20.00. Koncert poprowadzą: Anna Will i Marcin Kusy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzili: Paweł Sztompke

Goście: João de Sousa (muzyk)

Data emisji: 13.12.2018

Godzina emisji: 14.24

kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Scena Szpilmana - Jedynka Live! Koncert João de Sousa

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 10:10
W czwartek 20 grudnia br. w radiowej Jedynce odbył się pierwszy koncert z nowego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!". Koncerty transmitowane będą w Programie I Polskiego Radia w paśmie "Tu jest muzyka", po godz. 20.00. Bohaterem pierwszego spotkania był Joao de Sousa.
rozwiń zwiń