X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

João de Sousa na żywo w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 19:00
- Mam świeżą płytę, którą wydałem trzy tygodnie temu. Będziemy prezentować na żywo z zespołem piosenki z tej płyty - mówi w "Muzycznej Jedynce" Joao de Sousa. 
Audio
  • João de Sousa na żywo w radiowej Jedynce (Muzyczna Jedynka)
Joo de Sousa
João de SousaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Inaugurujemy cykl koncertów w studiu im. Władysława Szpilmana. Kameralne, muzyczne spotkania z muzyką i artystami z całego świata. Rock and roll, fado, jazz, folk, piosenka autorska, klasyka rocka i muzyka świata. Koncerty transmitowane będą w Programie I Polskiego Radia w paśmie "Tu jest muzyka", zawsze kilka minut po godz. 20.00. João de Sousa będzie bohaterem pierwszego koncertu w naszym cyklu.

João de Sousa podkreśla, że podczas koncertu nie zabraknie także jego największych przebojów, jak np. "Miłość ci wszystko wybaczy". - To piękna piosenka, którą nazywam "fado polacco", czyli polskim fado - mówi muzyk.

Dlaczego João de Sousa wybrał Polskę? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. 

***

Koncert odbędzie się w czwartek 20 grudnia. João de Sousa wystąpi na żywo w studiu im. Władysława Szpilmana. Transmisja na antenie Jedynki, kilka minut po godz. 20.00. Koncert poprowadzą: Anna Will i Marcin Kusy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzili: Paweł Sztompke

Goście: João de Sousa (muzyk)

Data emisji: 13.12.2018

Godzina emisji: 14.24

kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Scena Szpilmana - Jedynka Live! Koncert João de Sousa

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 10:10
W czwartek 20 grudnia br. w radiowej Jedynce odbył się pierwszy koncert z nowego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!". Koncerty transmitowane będą w Programie I Polskiego Radia w paśmie "Tu jest muzyka", po godz. 20.00. Bohaterem pierwszego spotkania był Joao de Sousa.
rozwiń zwiń