Patryk Kumór i jego budzący zachwyt wśród kobiet "Hooligan"

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2019 17:06
Patryk Kumór to utalentowany artysta, który poza doskonałym wokalem, może także pochwalić się zdolnościami w komponowaniu muzyki i pisaniu tekstów piosenek - Kobiety lubią chuliganów, ale mimo to poszukują ciepłego, męskiego ramienia - twierdzi wykonawca utworu "Hooligan".
Audio
  • Gość Jedynki - Patryk Kumór, o swojej twórczości. (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
Gość Jedynki - Patryk Kumór, o swojej twórczości. (Muzyczna JedynkaJedynka)
Gość Jedynki - Patryk Kumór, o swojej twórczości. (Muzyczna Jedynka/Jedynka)Foto: Wojciech Kusiński/ Polskie Radio

Artysta nie krył zdziwienia, gdy dowiedział się o tym, że został nominowany do otrzymania Fryderyków - Odczytałem od znajomego sms-a z wiadomością o nominacji w kategoriach "artysta roku" i "kompozytor roku". W pierwszej chwili pomyślałem sobie, że to zwykły żart. Później zaakceptowałem ten fakt. Jestem dumny z tego, że zostałem nominowany w tych kategoriach, które są dla mnie najważniejsze. Uważam, że warto jest robić swoje - mówi gość Jedynki.

Trzeci singiel z jego najnowszego albumu "11" nosi nazwę "Nudzę się", a sam artysta udowadnia, że jego życie jest pełne pasji, na przekór tytułowi utworu. - Uwielbiam pisać i robię to często. Napisałem w swoim życiu bardzo dużo muzyki. Robię to zazwyczaj w nocy, gdyż po godzinie dwudziestej pierwszej, kurz dnia opada, a ja mogę z łatwością skupić się na tym, co pragnę przekazać w tekście - podkreśla wokalista i kompozytor.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler 

Gość: Patryk Kumów (wokalista, kompozytor, autor tekstów)

Data emisji: 1.02.2019

Godzina emisji: 14.25

K.A/ag


Czytaj także

Yannick Bovy: to Polska wybrała mnie

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2018 16:00
Yannick Bovy jest Belgiem, ale to w Polsce zyskał sobie sympatię wielbicieli swingu. Annie Will opowiedział o swoim najnowszym przedsięwzięciu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Zastępa. Marzenia młodej piosenkarki

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2019 15:17
Uczestniczka pierwszej edycji The Voice Kids sprzed roku i zdobywczyni drugiego miejsca w "dorosłym" The Voice of Poland kilka miesięcy później mówiła w audycji, jak łączy obowiązki uczennicy ze śpiewaniem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Misia Furtak pyta "Co przyjdzie?"

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2019 17:34
W piatek (25.01) na sklepowych półkach pojawiła się płyta "Co przyjdzie?" Misi Furtak, a w internecie - ilustracja piosenki "Nie zaczynaj".
rozwiń zwiń