Lanberry: chcę połączyć pop z czymś alternatywnym

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 15:58
Pod pseudonimem "Lanberry" kryje się młoda wokalistka - Małgorzata Uściłowska, która tworzy muzykę w nurcie pop. W Jedynce opowiedziała o tym, jak ważnym wydarzeniem są dla niej Fryderyki i jakie ma plany do dalszej twórczości muzycznej.
Audio
  • Lanberry w rozmowie o swojej twórczości muzycznej. (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
Lanberry
LanberryFoto: Piotr Piorun

Artystka zdecydowała się na pseudonim "Lanberry" ze względu na zamiłowanie do języków obcych. - Ukończyłam lingwistykę stosowaną, a obcowanie z językami sprawia mi ogromną przyjemność - przyznaje Małgorzata Uściłowska.

Lanberry opowiedziała również o swoich planach muzycznych na przyszłość. - Koncentruje się na drodze muzycznej, na jakiej aktualnie jestem i rozmawiam ze swoim menadżerem, jak mają wyglądać kolejne kroki moich działań - mówi artystka. Zdradza też, co szykuje się w jej planach wydawniczych. - Mogę powiedzieć, że na wiosnę pojawi się nowy singiel. Chcę połączyć pop z czymś alternatywnym, co zaskoczy wszystkich odbiorców - dodaje Lanberry.

Co inspiruje młodą artystkę do działania? Jak Lanberry rozpoczęła swoją przygodę z muzyką? Dlaczego tak bardzo interesują ją Fryderyki? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler 

Gość: Małgorzata Uściłowska "Lanberry" (wokalistka)

Data emisji: 15.03.2019

Godzina emisji: 14.25

K.A/ac


Czytaj także

Patryk Kumór i jego budzący zachwyt wśród kobiet "Hooligan"

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2019 17:06
Patryk Kumór to utalentowany artysta, który poza doskonałym wokalem, może także pochwalić się zdolnościami w komponowaniu muzyki i pisaniu tekstów piosenek - Kobiety lubią chuliganów, ale mimo to poszukują ciepłego, męskiego ramienia - twierdzi wykonawca utworu "Hooligan".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Deaf Havana. Artyści światowego formatu zagrają w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2019 14:24
Zespół Deaf Havana tworzą dwudziestolatkowie o niesamowitej energii, którzy bardzo wcześnie zadbali o spełnianie własnych marzeń. Grupę zasilają muzycy - multiinstrumentaliści, a głos wokalisty przenosi słuchacza do świata szczęścia i jedności. Alt - rockowy zespół 1 marca zagra w warszawskim klubie Pogłos.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Karwan. "Najczęściej debiutująca artystka w Polsce"

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 17:58
Anna Karwan żartuje, że jest takim Maciejem Stuhrem w spódnicy, który rokrocznie na różnych festiwalach dostaje nagrody za debiut roku. - Mówi wtedy, że jest debiutującym najczęściej w roli aktora - śmieje się piosenkarka.
rozwiń zwiń