Edward Hulewicz: od dziecka byłem rozdarty między kilkoma talentami

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 16:10
Edward Hulewicz kojarzony jest z kultowym utworem, który często wybrzmiewa na weselach "Za zdrowie Pań". W Jedynce zdradza co interesowało go w młodości i jak wiele radości czerpie z życia aż do teraz.
Audio

Artysta mówi, że jako dziecko był wszechstronnie uzdolniony, a jego życiem rządziły przypadki. Uważa, że warto doceniać każdy okres swojego życia. - Myślę, że każdy okres z życia człowieka przynosi jakieś cenne wartości i że warto być pełnym optymizmu, gdyż czasu się nie cofnie - twierdzi muzyk. 

"Za zdrowie Pań" to jeden z jego największych hitów. Piosenka trafia pod strzechy różnych uroczystości, takich jak np. wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, czy wesela. Edward Hulewicz podkreśla, że publiczność prosi o utwór podczas każdego koncertu, a w ostatnim czasie artysta otrzymał propozycję nagrania nowej wersji starego przeboju. - Dostałem propozycję stworzenia nowoczesnego nagrania, w którym wystąpię w trio razem z Andrzejem Piasecznym i Dawidem Kwiatkowskim - mówi Edward Hulewicz. 

Co łączy artystę z serialem "Sanatorium miłości"? Skąd Edward Hulewicz bierze siłę i entuzjazm do życia? Dlaczego warto cieszyć się z życia niezależnie od wieku? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Goście: Edward Hulewicz (muzyk)

Data emisji: 19.03.2019

Godzina emisji: 13.16

K.A/ag

Czytaj także

Siostry Melosik i utwór "Równocześnie"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 16:20
- Najczęściej jest tak, że ćwicząc, osunie mi się ręka na gitarze i jakiś akord okaże mi się inspirujący - mówi Martyna Melosik. - Muzycznie najbardziej inspiruje nas cisza - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Doda: nie sądziłam, że szczerość zaprowadzi mnie w ciemne meandry show biznesu

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 13:42
- Zawsze jestem szczera. To często wpędza mnie w kłopoty, ale taka już jestem od dziecka - co w sercu to na języku. Nie sądziłam, że ta szczerość zaprowadzi mnie w ciemne meandry show biznesu - mówiła Doda, która gościła w audycji "Twarzą w twarz".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Majewska i Korcz. Duet chwytający za serce i ucho

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 15:55
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz to muzyczny duet, w którym artyści uzupełniają się niczym Yin i Yang. Jak wygląda ich współpraca na przestrzeni lat oraz skąd biorą siły i inspiracje do swoich, jakże licznych koncertów?
rozwiń zwiń