Arek Kłusowski z pierwszą dużą płytą: to była ciężka szkoła

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 16:11
Tytuł albumu "Po tamtej stronie". - To jest płyta wymarzona, wyczekana, wychodzona i ten cały proces kosztował mnie mnóstwo pracy - mówi piosenkarz. Płyta była poprzedzona singlem "Szukam".
Audio
  • Arek Kłusowski cieszy się ze swej pierwszej płyty (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Arek Kłusowski cieszy się ze swej pierwszej płyty (Muzyczna Jedynka)

Wokalista przyznaje, że rzucił się na głęboką wodę i wszystko było na jego głowie. Musiał zająć się rzeczami logistycznymi. - Co dla osoby, która trochę buja w obłokach to ciężka szkoła życia - przyznaje. Ale już wie jak to wygląda i zapewnia, że druga płyta będzie lepsza.

Arek Kłusowski zwraca uwagę, że to bardzo osobista płyta. Podkreśla, że nie zależy mu na sławie, ale chce śpiewać o rzeczach ważnych, które poruszają serca. - Ja muszę zabrać głos w ważnych sprawach dla mojego pokolenia i właśnie to robię na tej płycie - wyjaśnia.

Jakie tematy poruszają piosenki? Z kim artysta jest gotów współpracować i dla kogo pisał teksty? Kto z innych wokalistów zrobił na niem wrażenie?

Posłuchaj całej rozmowy, w której trakcie nadano dwie piosenki Arka Kłusowskiego.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Arek Kłusowski (wokalista, autor tekstów)

Data emisji: 27.03.2019

Godzina emisji: 13.25

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Daria Zawiałow: wymyśliłam sobie Helsinki jako baśniową krainę

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 13:38
- Od premiery płyty "A kysz!" wydarzyło się chyba więcej niż w całym moim dotychczasowym życiu. Teraz czuję się kobietą, jestem już bardziej dojrzała niż wtedy – mówiła Daria Zawiałow. 8 marca ukazała się jej druga płyta "Helsinki". Artystka niebawem wyrusza w trasę koncertową promującą album.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Wiśniewski śpiewa utwory Sławka Wierzcholskiego

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 18:26
Osoby niepełnosprawne, które nie boją się marzyć, zdecydowały się zaśpiewać utwory Sławka Wierzcholskiego, jakie znalazły się na bluesowo - jazzowym albumie "Chce się śpiewać". Wśród współtwórców albumu znalazł się także Michał Wiśniewski - młody chłopak, który mówi, że "śpiewanie daje więcej radości niż tabliczka czekolady".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tulia, Kortez i wiele innych gwiazd na lipcowym festiwalu w Węgorzewie

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 15:40
Od 21 marca znany jest skład artystów, którzy wystąpią na festiwalu Naturalnie Mazury Festiwal w Węgorzewie. W tym roku impreza odbędzie się od 5 do 7 lipca.
rozwiń zwiń