X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Grabowski: nie umiem śpiewać, a nagrałem trzecią płytę

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 16:28
Aktor sam się dziwi, bo nigdy nie wyobrażał sobie siebie jako człowieka, który nagrywa solową płytę. I to co najmniej z dwóch względów.
Audio
  • Andrzej Grabowski i jego trzecia płyta (Muzyczna Jedynka)

- Po pierwsze nie umiem śpiewać, po drugie głos posiadam taki, jaki posiadam, chrapliwy - wyjaśnia Andrzej Grabowski.
Aktor przyznaje, że czasami śpiewa na scenie np. arię i to operowym głosem. Ku jego zdziwieniu wydobywa z siebie taki głos i nawet - jak mówi - czysty. Więc śpiewanie należy do jego obowiązków. Ale jego naturalnym głosem jest chropowaty.

Andrzej Grabowski długo wahał się, czy przyjąć propozycję nagrania płyty "Pechy i peszki". Nagrywał ją po jednym utworze. - I jakoś się to zgrało - przyznaje. Śpiewał, tak jak mu serce podpowiadało. Zwraca uwagę, że pech jednego może oznaczać szczęście drugiego. - Ktoś rozpacza, że coś zgubił, a ktoś się cieszy, że to znalazł - przedstawia filozofię, jaka towarzyszyła tworzeniu płyty.

Jakiej muzyki Andrzej Grabowski słucha na co dzień? O czym opowiadają piosenki na płycie "Pechy i peszki"? Czy zamierza występować na koncertach?

Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Gość: Andrzej Grabowski (aktor, wokalista)

Data emisji: 3.04.2019

Godzina emisji: 13.23

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Grabowski i zbójeckie zapędy, drzemiące w każdym z nas

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2017 01:29
- Niech mi pani pokaże człowieka, który czasem nie był chuliganem. Jak mówi Jesienin, każdy jabłko radości niesie, w każdym drzemią zbójeckie zapędy. Pomieszanie dobroci z czymś złym czyni nas ludźmi - mówi aktor, Andrzej Grabowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wychowałem się w trójkącie: kościół, klasztor, posterunek MO"

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 10:00
- Rodzice dawali mi przykład. Bo to jest najważniejsze, że jeżeli się ktoś wychowuje w atmosferze, w której ludzie się kochają, gdzie nie ma awantur, gdzie jest wszystko jak należy, to wydaje mu się, że tak powinno wyglądać życie, że ma wyglądać jak należy - mówił Wojciechowi Urbanowi Andrzej Grabowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arek Kłusowski z pierwszą dużą płytą: to była ciężka szkoła

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 16:11
Tytuł albumu "Po tamtej stronie". - To jest płyta wymarzona, wyczekana, wychodzona i ten cały proces kosztował mnie mnóstwo pracy - mówi piosenkarz. Płyta była poprzedzona singlem "Szukam".
rozwiń zwiń