Six Seasons - World Orchestra House. Yuuki w klubie Grzecha Piotrowskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 17:48
- O ile Kasia nie pasuje mi w konwencji do World Orchestra, o tyle jestem pod jej ogromnym wrażeniem. Bardzo podoba mi się jej debiutancka płyta, jej szczerość sceniczna i otwartość. Świetnie się na nią patrzy na scenie, ma naturalny dar do bycia przed ludźmi. Tak to oceniam, pracując ponad 25 lat w show biznesie - mówił o Yuuki Grzech Piotrowski.
Audio
  • Grzech Piotrowski i Yuuki o projekcie "Six Seasons - World Orchestra House" (Muzyczna Jedynka)
Grzech Piotrowski,  Kasia Wypchło, czyli Yuuki i Ula Kaczyńska
Grzech Piotrowski, Kasia Wypchło, czyli Yuuki i Ula KaczyńskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Yuuki, czyli Kasia Wypchło wystąpi 13 kwietnia w Warszawie w ramach cyklu koncertowego "Six Seasons - World Orchestra House". - To nie jest klub z muzyką jazzową, offową czy popową. Jest to przestrzeń artystyczna dla sztuki. Zarówno ja, jak i nasi przyjaciele potrzebujemy różnego rodzaju wrażeń muzycznych - tłumaczył twórca projektu World Orchestra.

Na nadchodzącym koncercie Yuuki zaprezentuje materiał z swojej debiutanckiej płyty "Continue", która ukazała się w lipcu 2018 roku. Artystka cieszy się, że na jej muzycznej drodze pojawił się Grzech Piotrowski. - Jest to cenna wiedza, bardzo fajne obcowanie z kimś, kto z wieloma rzeczami już się spotkał i je przerobił. Zdecydowanie rekomenduję takie doświadczenie - podkreślała wokalistka.

Czy fani Yuuki mogą liczyć na nowe nagrania? Jak World Orchestra będzie świętować swoje 10. urodziny? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Ula Kaczyńska

Goście: Grzech Piotrowski (kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny), Yuuki (kompozytorka, wokalistka i pianistka)

Data emisji: 8.04.2019

Godzina emisji: 14.20

pg/kul/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W studiu Szpilmana zabrzmią dźwięki tanga

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 18:27
We wtorek (19.03) wystąpi Vanesa Harbek. W pierwszej części koncertu zabrzmią utwory z jej najnowszej płyty "High Heels Tango". W drugiej części będzie bardziej klasycznie. Radiowa Jedynka bedzie transmitowała koncert od godz. 20.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MoMo kocha Edytę Bartosiewicz

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2019 16:00
MoMo w osobie Anny Ołdak zapewnia, że jedyną artystką, która przewija się w jej życiu od kiedy miała 14 lat jest Edyta Bartosiewicz. Podkreśla, że twórczość Edyty jest ponadczasowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek "Budyń" Szymkiewicz: mój zachwyt nad dancingiem wziął się z Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 15:47
- Moi rodzice wychodząc do pracy włączali nam głośno Jedynkę, żebyśmy z bratem nie zaspali do szkoły. To właśnie z Jedynki nauczyłem się wszystkich piosenek, o których teraz jest ta płyta - mówił o albumie "Nowa fala polskiego dancingu" projektu Babu Król & Smutne Piosenki lider zespołu Pogodno.
rozwiń zwiń