X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dla Justyny Steczkowskiej najważniejsze są koncerty

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2019 16:12
W lutym ukazała się płyta Justyny Steczkowskiej "Maria Magdalena. All Is One". Od tego momentu jest - jak to ujęła - cały czas, nieustannie w ruchu koncertowym. - Co mnie bardzo cieszy, bo dla mnie to jest kwintesencja zawodu artysty - mówi piosenkarka.
Audio
  • Justyna Steczkowska o koncertach z płytą "Maria Magdalena" (Muzyczna Jedynka)

Ale większość koncertów z utworami z "Marii Magdaleny" planowana jest na jesień. - To jest specyficzna płyta opowiadająca o bardzo głębokich, ważnych rzeczach dla każdego z nas, o ile ktoś jest na takim etapie rozwoju, że chce tego słuchać, chce do siebie dotrzeć, chce wniknąć do siebie - mówi Justyna Steczkowska. Przyznaje, że na każdym koncercie, zanim zaśpiewa na bis, rozmawia z publicznością, bo chce wiedzieć, co słuchacze myślą o jej przekazie.

Koncerty Justyny Steczkowskie są nietypowe nie tylko dlatego, że rozmawia z publicznością. Na scenie jest również orkiestra. - Bez orkiestry nie dałoby się tego zagrać - wyjaśnia artystka. Jej zdaniem, ta muzyka lepiej brzmi na koncercie niż na płycie. W lecie zaś będzie jeździła z koncertami muzyki filmowej, bo tego też domagają się słuchacze.

Czy Justyna Steczkowska pogodziła się z Dodą? Co dla niej jest najważniejsze w życiu?

Posłuchaj całej rozmowy okraszonej piosenką "Calling You".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler

Goście: Justyna Steczkowska (piosenkarka)

Data emisji: 19.04.2019

Godzina emisji: 14.31

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Justyna Steczkowska na królewskiej trasie z muzyką filmową

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 11:35
- Film jest dla mnie jedną z najważniejszych sztuk, zaraz po muzyce. Kocham kino i obiecuję sobie, że na emeryturze będę głównie siedzieć w kinie, do którego biegnę zawsze, gdy mam czas - zdradziła swoją filmową pasję Justyna Steczkowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Justyna Steczkowska: najważniejsza jest dusza

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 15:49
- Przygotowuję się do wydania nowej płyty. Wracam do klimatów, które były na płycie "Anima". Tego moja dusza pragnie, w tę stronę się rozwija i to pragnę pokazać ludziom - mówi artystka w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Justyna Steczkowska: dusza podróżuje z nami przez całe życie

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 15:29
Niesamowita Justyna Steczkowska stworzyła album "Maria Magdalena, All is One", którego fasadą muzyczną jest wpędzająca w trans elektronika połączona z orkiestrą. Skąd u artystki o czterooktawowym głosie, tworzącej dotychczas w nurcie pop, pomysł na tak odmienną estetykę nowego albumu?
rozwiń zwiń