Alicja Majewska zdradza szczegóły występu w Studiu Szpilmana

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 18:00
We wtorek 30 kwietnia w radiowej Jedynce wystąpi Alicja Majewska. Koncert odbędzie się w ramach popularnego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!". Cały występ będzie transmitowany na antenie radiowej Jedynki.
Audio
  • Alicja Majewska zaprasza na koncert w Jedynce (Muzyczna Jedynka)

Alicja Majewska zdradziła w Muzycznej Jedynce, że w ten wyjątkowy wieczór będą jej towarzyszyć Włodzimierz Korcz oraz Stowarzyszenie Kwartetu Smyczkowego Warsaw Opera Quartet. – Specyfiką tego koncertu będzie dla mnie to, że piosenki, które zaśpiewam, a będą to piosenki głównie z najnowszej płyty "Żyć się chce", będę śpiewała tylko z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego i fortepianu Włodzimierza Korcza. Natomiast na płycie towarzyszy mi jeszcze oczywiście sekcja rytmiczna – mówiła piosenkarka na antenie radiowej Jedynki.

Na albumie "Żyć się chce" znalazł się utwór szczególny - "Żal niebieski" – hołd dla zmarłego przed dwoma laty przyjaciela artystki, Zbigniewa Wodeckiego. Czy artystka wykona go podczas koncertu? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Temat audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Zbigniew Zegler

Gość: Alicja Majewska (piosenkarka)

Data emisji: 26.04.2019

Godzina emisji: 13.35

abi/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Alicja Majewska: dociera do mnie fala uznania ze strony publiczności

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019 13:47
Dwa i pół roku po premierze płyty "Wszystko może się stać" Alicja Majewska prezentuje kolejny album "Żyć się chce". Teksty piosenek napisali: Magda Czapińska, Andrzej Sikorowski, Tomasz Misiak i Artur Andrus.
rozwiń zwiń