Marysia Starosta: stałam się odrębną jednostką

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 16:41
Artystka w "Muzycznej Jedynce" opowiada o pracy nad kolejnymi singlami i zdradza, jak radzi sobie z "łatką" byłej dziewczyny znanego rapera.
Audio
kadr z klipu
kadr z klipu Foto: printscreen z youtube

Marysia Starosta o swojej płycie "Ślubu nie będzie" mówi, że to album, z którego jest bardzo zadowolona. - Album jest spójny, gdyż wykonał go jeden team producencki, aczkolwiek każda z piosenek w moim odbiorze jest zupełnie inna - ocenia Marysia Starosta. Płyta była nominowana do "Fryderyków", a artystka przyznaje, że pomimo braku wygranej "sama nominacja jest już zadowalająca".

Zapytana przez prowadzącego o to, jak czuje się z przypiętą przez społeczeństwo "etykietą" byłej dziewczyny znanego rapera, artystka mówi: "Zawsze starałam się zachowywać naturalnie i być sobą, a publika która wtedy nas słuchała dawała mi zawsze pozytywny feedback. Po czasie stałam się odrębną jednostką - mówi.

Wracając do albumu "Ślubu nie będzie" dodaje jeszcze, że w trakcie tworzenia był dla niej przestrzenią do oddania negatywnych emocji, towarzyszących artystce po rozstaniu z raperem Wojtkiem Sokołem. Aktualnie, jak sama twierdzi, żyje w dobrych relacjach z artystą i z przyjemnością chodzi na jego koncerty.

 Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler 

Gość: Marysia Starosta (piosenkarka, kompozytorka)

Data emisji: 26.04.2019

Godzina emisji: 14.27

K.A/kh


Czytaj także

Maciej Balcar: uwielbiam utwory, które mają drugie dno

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 17:21
Maciej Balcar, wieloletni "głos" kultowego Dżemu, a od pewnego czasu - artysta solowy. Analogią do jakich ludzkich postaw jest jego najnowszy album "Struś"?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lanberry: chcę połączyć pop z czymś alternatywnym

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 15:58
Pod pseudonimem "Lanberry" kryje się młoda wokalistka - Małgorzata Uściłowska, która tworzy muzykę w nurcie pop. W Jedynce opowiedziała o tym, jak ważnym wydarzeniem są dla niej Fryderyki i jakie ma plany do dalszej twórczości muzycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alicja Majewska zdradza szczegóły występu w Studiu Szpilmana

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 18:00
We wtorek 30 kwietnia w radiowej Jedynce wystąpi Alicja Majewska. Koncert odbędzie się w ramach popularnego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!". Cały występ będzie transmitowany na antenie radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń