Anna Karwan zaśpiewa na festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2019 17:53
Na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu występują największe gwiazdy krajowej sceny muzycznej. W tegorocznej edycji będzie można zobaczyć i usłyszeć Annę Karwan, młodą i utalentowaną wokalistkę z niezwykle radiowym przebojem pt: "Słucham Cię w Radiu Co Tydzień". Festiwal w Opolu odbędzie się w dniach 14 -17 czerwca 2019 roku. 
Audio
  • Anna Karwan o swoim występie na tegorocznym festiwalu piosenki w Opolu (Muzyczna Jedynka)
Anna Karwan
Anna Karwan Foto: W. Kusiński/Polskie Radio

Artystka, która w rozmowie z Ulą Kaczyńską oceniła, że festiwal w Opolu jest naszym narodowym dobrem, wystąpi podczas drugiego dnia muzycznego święta, w konkursie premier. - Przychodzi kolejna sytuacja w moim życiu, w której będę się ślicznie uśmiechać i prosić o głosy słuchaczy, ponieważ rzeczywiście ten konkurs od lat jest zmienny. Tutaj trzeba po prostu głosować i wysyłać SMS-y - przyznała artystka. 

Anna Karwan podkreśliła, że ogromny wpływ na koncertach w tzw. otwartej przestrzeni mają widzowie. - Jest coś takiego jak nawiązywanie z ludźmi takiego kontaktu, że pewnym momencie oni po prostu stoją zaczarowani i karmią się energią. Nie ma znaczenia czy śpiewam piosenkę "Babilon" czy "Czarny świt". Oni tam są i to jest niesamowite - podsumowała. 

W wielu wywiadach przeprowadzonych z wokalistką nie raz padało stwierdzenie, że życie prywatne Anny Karwan jest ściśle połączone z pracą. Dzisiaj zdaniem artystki jej sfera prywatna jest w całości zawarta w płycie. - W chwili kiedy ta płyta dociera do coraz większej ilości słuchaczy, ja wiem, że w tych tekstach jest wszystko. Ja nie muszę od siebie nic dodawać - powiedziała na antenie radiowej Jedynki Anna Karwan. 

Kiedy odbędą się najbliższe koncerty z udziałem wokalistki? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Ula Kaczyńska 

Gość: Anna Karwan (wokalistka)

Data emisji: 27.05.2019

Godzina emisji: 14.19

ans/gs

Czytaj także

Halina Frąckowiak połączy pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 16:57
Artystka opowiada o planowanym na 30 marca koncercie, podczas którego wystąpi z polskimi DJ-mi, którzy zmiksują jej największe przeboje. To w ramach cyklu "Made in Poland".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sound'n'Grace: koncertowanie stało się trybem naszego życia

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2019 14:47
Sound'n'Grace to połączenie energii kilku młodych ludzi, którzy tworzą chór wykonujący gospel, soul, R&B i funk. Uli Kaczyńskiej opowiedzieli o tym, w jaki sposób realizują swoje marzenia i zaprezentowali najnowszy singiel "Dzieci Ziemi".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki Anny Jantar w nowych wykonaniach

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 17:13
26 maja na stołecznym Torwarze odbędzie się wyjątkowy koncert poświęcony pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Ten koncert miał premierę w 2012 roku na festiwalu w Opolu i spotkal się z entuzjastycznym przyjęciem. Artyści zaśpiewają piosenki Anny Jantar w nowych aranżacjach.
rozwiń zwiń