X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Kowalonek: nagrywając płytę odrobiłem lekcję historii z liceum

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 23:13
Artysta mówi w "Muzycznej Jedynce", że każda z piosenek na jego premierowej płycie "O miłości w czasach powstania" jest nie tylko historią z Powstaniem Warszawskim w tle, ale również prywatnym wątkiem z jego życia. 
Audio
  • Michał Kowalonek o swojej premierowej płycie (Muzyczna Jedynka)

Michał Kowalonek podkreśla, że najważniejszy jest dla niego uniwersalizm tekstów. - Liczy się to, aby z tekstem można było się utożsamiać na przestrzeni lat - twierdzi. Uważa, że udało mu się uniknąć zbędnego patosu i że zawarł w albumie swoje głębokie, życiowe refleksje. 

Gość Jedynki zdradza, że nagrywając płytę odrobił lekcję historii z liceum. - Przez miesiąc czytałem historyczne podręczniki i prosiłem znajomych, aby mi coś podrzucali - dodaje. 

Czyje opowieści o powstaniu zrobiły największe wrażenie na artyście? Jacy goście wystąpili na płycie "O miłości w czasach powstania"? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy

Goście: Michał Kowalonek (muzyk)

Data emisji: 29.05.2019

Godzina emisji: 14.17

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mistrzowskie warsztaty Agaty Steczkowskiej. "Muzyka może być wentylem do uzyskania szczęścia"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 11:55
W audycji "Mój świat dźwięków" uczestniczki "Mistrzowskich warsztatów Agaty Steczkowskiej" opowiedziały o tym, jak dzięki tej inicjatywie odzyskały szansę na realizowanie swoich muzycznych marzeń. Dowiedzieliśmy się także, jak ważne jest poszukiwanie talentu we własnych dzieciach i co zrobić, aby je mądrze zachęcić do artystycznego rozwoju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Evgen Malinovskiy: wielu słuchaczy mojej poezji śpiewanej odnalazłem w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2019 14:43
Evgen Malinovskiy w "Muzycznej Jedynce" opowiedział o swoim najnowszym albumie "Jedno serce, dwie Ojczyzny". Dowiedzieliśmy się również, skąd pojawiła się u artysty tak ogromna miłość do Polski i do polskiej publiczności.
rozwiń zwiń