Izabela Szafrańska: planujemy z Marcinem Partyką wydanie literackiej płyty

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 17:21
Izabela Szafrańska jest półfinalistką ostatniej edycji "The Voice of Poland". W "Muzycznej Jedynce" opowiedziała o swoim nowym singlu, prężnych działaniach muzycznych i planach na przyszłość. 
Audio
  • Rozmowa z Izabelą Szafrańską (Muzyczna Jedynka)

Dowiadujemy się, że Izabela Szafrańska studiowała kulturoznawstwo. W połowie maja ukazał się jej nowy utwór "Aniele słabych". Muzykę do niego skomponował Marcin Partyka, a słowa napisał Grzegorz Walczak. Artystka mówi, że jest to piosenka opowiadająca o zwykłych ludziach, którzy borykają się z problemami mogącymi ich przerastać. - Jest to utwór o ludziach takich, jak my - dodaje wokalistka.

Izabela Szafrańska zdradza w "Muzycznej Jedynce", że razem z kompozytorem Marcinem Partyką planuje nagrać wspólnie płytę literacką. Słyszymy, że młoda piosenkarka działa prężnie na wielu płaszczyznach muzycznych. - Bliska mi jest piosenka literacka, artystyczna i żydowska - twierdzi gość Jedynki dodając, że współpracuje również ze studiem Teatru Polskiego Radia. 

Jak wyglądają plany na przyszłość młodej artystki? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Paweł Sztompke

Goście: Izabela Szafrańska 

Data emisji: 30.05.2019

Godzina emisji: 14.27

K.A


Czytaj także

"Chwilówka" - pastisz na współczesne trendy

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2018 16:55
- To jest zabawna piosenka, ale jednak przebój. Utwór muzyczny z mrugnięciem oczka na śmiesznie - powiedział w radiowej Jedynce Grzegorz Halama.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Klasyczne Lato z radiem" na Zamku Królewskim w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 09:44
W audycji dźwiękowa relacja z koncertu, który odbył się 14 lipca w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. W programie również rozmowa z Agatą Sapiechą, założycielką Akademii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Kowalonek: nagrywając płytę odrobiłem lekcję historii z liceum

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 23:13
Artysta mówi w "Muzycznej Jedynce", że każda z piosenek na jego premierowej płycie "O miłości w czasach powstania" jest nie tylko historią z Powstaniem Warszawskim w tle, ale również prywatnym wątkiem z jego życia. 
rozwiń zwiń