Nowy singel duetu Plastic i zapowiedź kolejnej płyty

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 17:10
Formacja Plastic, którą reprezentują Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski zdradza w "Muzycznej Jedynce" informacje na temat nowej płyty. Premiera singla promującego album odbyła się 17 maja 2019 roku. 
Audio
  • Nowy singel duetu "Plastic" i zapowiedź kolejnej płyty (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Nowy singel duetu "Plastic" i zapowiedź kolejnej płyty (Muzyczna Jedynka)

Muzyka zespołu jest elektryczną odmianą alternatywnego popu. W swoich utworach twórcy zgrabnie łączą elementy akustyczne, elektroniczne, retro oraz współczesne. - Myślę, że to wynika z wszechstronnych zainteresowań. Słuchamy bardzo różnej muzyki, chodzimy na różne koncerty i tym samym nie ograniczamy się do jednego gatunku muzycznego - mówi w rozmowie z Anną Will, wokalistka Agnieszka Burcan z zespołu Plastic. 

Zespół przygotowuje się do wydania kolejnego, czwartego już albumu. Singlem promującym płytę formacji jest piosenka "U Gonna Love It". Utwór jest połączeniem tanecznej muzyki elektronicznej z muzyką klasyczną epoki baroku. 

Podczas rozmowy na antenie radiowej Jedynki, Paweł Radziszewski, zdradza, że czwarty album formacji będzie powrotem do "korzeni". - Nasza pierwsza płyta z 2006 roku była dość elektroniczna i taneczna. Następny album z 2009 roku niósł za sobą wiele zmian, jeżeli chodzi o muzykę (...) Teraz wracamy do korzeni, do pierwszej płyty, i mogę zdradzić tajemnice, że ta płyta będzie jednorodna stylistycznie - dodaje. 

Kiedy ukaże się płyta zespołu?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Anna Will

Goście: Agnieszka Burcan, Paweł Radziszewski (zespół "Plastic") 

Data emisji: 31.05.2019

Godzina emisji: 13.17

ans /K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Real Chopin". Twórca serii: możliwości są olbrzymie

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 10:53
Gościem audycji był Stanisław Leszczyński - muzykolog, wicedyrektor Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, twórca i dyrektor artystyczny corocznych letnich festiwali "Chopin i jego Europa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczny jubileusz Vadima Brodskiego

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 17:13
We wtorek 21 maja światowej sławy skrzypek Vadim Brodski będzie obchodził urodziny. Jubileusz spędzi w jednym z klubów jazzowych w Warszawie w towarzystwie muzyków i wieczór będzie również muzyczny.
rozwiń zwiń