X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowy singel duetu Plastic i zapowiedź kolejnej płyty

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 17:10
Formacja Plastic, którą reprezentują Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski zdradza w "Muzycznej Jedynce" informacje na temat nowej płyty. Premiera singla promującego album odbyła się 17 maja 2019 roku. 
Audio
  • Nowy singel duetu "Plastic" i zapowiedź kolejnej płyty (Muzyczna Jedynka)

Muzyka zespołu jest elektryczną odmianą alternatywnego popu. W swoich utworach twórcy zgrabnie łączą elementy akustyczne, elektroniczne, retro oraz współczesne. - Myślę, że to wynika z wszechstronnych zainteresowań. Słuchamy bardzo różnej muzyki, chodzimy na różne koncerty i tym samym nie ograniczamy się do jednego gatunku muzycznego - mówi w rozmowie z Anną Will, wokalistka Agnieszka Burcan z zespołu Plastic. 

Zespół przygotowuje się do wydania kolejnego, czwartego już albumu. Singlem promującym płytę formacji jest piosenka "U Gonna Love It". Utwór jest połączeniem tanecznej muzyki elektronicznej z muzyką klasyczną epoki baroku. 

Podczas rozmowy na antenie radiowej Jedynki, Paweł Radziszewski, zdradza, że czwarty album formacji będzie powrotem do "korzeni". - Nasza pierwsza płyta z 2006 roku była dość elektroniczna i taneczna. Następny album z 2009 roku niósł za sobą wiele zmian, jeżeli chodzi o muzykę (...) Teraz wracamy do korzeni, do pierwszej płyty, i mogę zdradzić tajemnice, że ta płyta będzie jednorodna stylistycznie - dodaje. 

Kiedy ukaże się płyta zespołu?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Anna Will

Goście: Agnieszka Burcan, Paweł Radziszewski (zespół "Plastic") 

Data emisji: 31.05.2019

Godzina emisji: 13.17

ans /K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Real Chopin". Twórca serii: możliwości są olbrzymie

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 10:53
Gościem audycji był Stanisław Leszczyński - muzykolog, wicedyrektor Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, twórca i dyrektor artystyczny corocznych letnich festiwali "Chopin i jego Europa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczny jubileusz Vadima Brodskiego

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 17:13
We wtorek 21 maja światowej sławy skrzypek Vadim Brodski będzie obchodził urodziny. Jubileusz spędzi w jednym z klubów jazzowych w Warszawie w towarzystwie muzyków i wieczór będzie również muzyczny.
rozwiń zwiń