X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Olga Bończyk: czuję tremę przed występem w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 19:14
Olga Bończyk w "Muzycznej Jedynce" opowiedziała co w trakcie koncertowania jest dla niej najważniejsze, jakie ma obawy względem swojego występu w Opolu i jak powstał utwór "Więcej niż kochanek".
Audio
  • Rozmowa z Olgą Bończyk o jej karierze muzycznej (Muzyczna Jedynka)
Olga Bończyk
Olga BończykFoto: PAP/Elżbieta Kasperska

Olga Bończyk powiedziała, że najważniejsze jest dla niej to, aby na scenie zaprezentować się dobrze pod względem muzycznym. 15 czerwca artystka zaprezentuje w Opolu premierową piosenkę "Więcej niż kochanek". Artystka nie ukrywa, że ten występ wiąże się dla niej z ogromną tremą. - Pomimo bycia na scenie od 33 lat, takie festiwale przed liczną publicznością powodują, że czuję ogromny stres - dodała, wspominając, że w ten sam dzień czeka ją występ w Koncercie Piosenki Literackiej i Kabaretowej. 

Redaktorka Polskiego Radia Maria Szabłowska wspomniała młodą Olgę Bończyk, która przyszła do radia za poleceniem Wojciecha Młynarskiego. - Wojtek miał niesamowite ucho do wyłapywania młodych talentów - przyznała redaktorka. 

O utworze "Więcej niż kochanek" Olga Bończyk wypowiedziała się, że początkowo miała do niego mieszane uczucia. - Z dużą trwogą myślałam o tej piosence, gdyż skręca ona w stronę młodzieżowego śpiewania - powiedziała dodając, że Adam Abramek, który skomponował muzykę do utworu, namówił piosenkarkę do nagrania go, gdyż "tak się teraz śpiewa". Tekst piosenki napisał Igor Jaszczuk. 

Z jakim odbiorem wśród publiczności spotyka się utwór "Więcej niż kochanek"? W jaki sposób Maria Szabłowska pomogła młodziutkiej Oldze Bończyk? Co szczególnego dostrzegł w artystce Wojciech Młynarski? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Marcin Kusy

Goście: Olga Bończyk (artystka)

Data emisji: 12.06.2019

Godzina emisji: 14.22

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agata Steczkowska: ideą jest rozśpiewanie naszego społeczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 12:25
- Spotykamy się znowu, żeby podzielić się z naszą wspaniałą publicznością tą radością śpiewania i grania - mówi Agata Steczkowska, znana dyrygentka i pianistka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mario Szaban: wolę dawać ludziom coś, co jest tylko moje

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 17:54
Mario Szaban w "Muzycznej Jedynce" opowiedział o tym, dlaczego nie tworzy komercyjnej muzyki, jakie przyjaźnie przerodziły się w muzyczną współpracę i dlaczego "wyprowadza się z siebie".
rozwiń zwiń