Reggaesaid: można wygrać program, ale bez ciężkiej pracy nic się nie osiągnie

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 14:36
Reggaeside w "Muzycznej Jedynce" opowiedzieli o tym, co dzieje się w karierze muzyków po uczestnictwie w talent show, co jest dla nich priorytetem w tworzeniu muzyki i jak definiują sukces.
Audio
  • Rozmowa z Mateuszem Deredasem i Karolem Olszewskim (Muzyczna Jedynka)
Reggaeside
Reggaeside Foto: screen z transmisji
Obejrzyj
2019_07_04_MJ_reggaeside.mp4

Mateusz Deredas, grający w zespole Reggaeside na gitarze basowej, powiedział, że tworzenie utworów grupa rozpoczyna od komponowania muzyki, dopiero później do gotowej kompozycji realizuje i dodaje tekst. - Przez tekst chcemy przekazać wartości, takie jak miłość i zrozumienie - wyznał artysta, dodając, że ich muzyka ma w sobie domieszki rocka, ska i funku.

Reggaeside wystąpił w takich talent show jak "Must be the music" czy "Mam talent". Wokalista zespołu Karol Olszewski powiedział, że po uczestnictwie w programach znacznie więcej ludzi rozpoznaje twarze zespołu i śpiewa teksty ich piosenek na koncertach. - Ludzie się uśmiechają, bo znają na pamięć chociaż jeden nasz numer, to nam daje radość i przekłada się na lepszy kontakt z publicznością - stwierdził muzyk. Dodał, że wygrana w programie daje ogromną radość, ale nie wnosi nic, gdy nie jest poparta dalszą ciężką pracą.

Najnowszy singiel - cover

Jakie ambicje twórcze mają Reggaeside i czy chcą być rozpoznawalni? Jak definiują muzyczny sukces? Jak wygląda praca nad kolejnym albumem? Jaki utwór najchętniej śpiewają na karaoke?

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Anna Will

Goście: Mateusz Deredas i Karol Olszewski (muzycy)

Data emisji: 4.07.2019

Godzina emisji: 13.25

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Siostry Melosik gromadzą piosenki na nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2019 18:58
Dagmara i Martyna Melosik to laureatki Nagrody Publiczności podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2018 roku. Właśnie nagrały kolejny singiel i mają nadzieję, że duża płyta ukaże się wkrótce.
rozwiń zwiń