X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Zastępa: talent show uczy pokory i cerpliwości

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 14:19
Natalia Zastępa opowiedziała w "Muzycznej Jedynce" dlaczego stara się nie porównywać muzyki, jak uczestnictwo w talent show wpływa na artystę i czego życzy sobie na najbliższe lata.
Audio
  • Rozmowa z Natalią Zastępą o jej karierze artystycznej (Muzyczna jedynka)
Natalia Zastępa w studiu Jedynki
Natalia Zastępa w studiu JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Natalia Zastępa jest 17-letnią artystką, która ma na swoim koncie uczestnictwo w takich programach, jak "Voice Kids" i  "The Voice of Poland". Uczęszczała do szkoły muzycznej, a jako dziecko brała udział w wielu festiwalach. - Pamiętam festiwal w Ozimku, gdzie jednym z jurorów była Elżbieta Zapendowska. Otrzymałam wtedy wyróżnienie, choć mając wtedy dziesięć lat, nie zdawałam sobie sprawy, jak ważną osobą jest pani Elżbieta - przyznała młoda artystka.

Piosenkarka powiedziała w "Muzycznej Jedynce", że biorąc udział w konkursie muzycznym nie zawsze chodzi o wygraną. Dodała, że każdy artysta jest indywidualną jednostką, która reprezentuje swój odrębny styl. - Muzyki staram się nie porównywać, gdyż każdy artysta jest zupełnie inny i ma do przekazania zupełnie inną wartość - podsumowała Natalia Zastępa, podkreślając, że dzięki talent show można nauczyć się pokory i cierpliwości.

Od jakich artystów Natalia Zastępa zaczerpnęła cennych lekcji? Czego życzy sobie na nadchodzące lata? Jak brzmi jej nowy singiel "Nie żałuję" i o czym jest"?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z piosenkarką.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Maria Szabłowska

Goście: Natalia Zastępa (piosenkarka)

Data emisji: 9.07.2019

Godzina emisji: 13.22

K.A


 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak