Natalia Zastępa: talent show uczy pokory i cerpliwości

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 14:19
Natalia Zastępa opowiedziała w "Muzycznej Jedynce" dlaczego stara się nie porównywać muzyki, jak uczestnictwo w talent show wpływa na artystę i czego życzy sobie na najbliższe lata.
Audio
  • Rozmowa z Natalią Zastępą o jej karierze artystycznej (Muzyczna jedynka)
Natalia Zastępa w studiu Jedynki
Natalia Zastępa w studiu JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Natalia Zastępa jest 17-letnią artystką, która ma na swoim koncie uczestnictwo w takich programach, jak "Voice Kids" i  "The Voice of Poland". Uczęszczała do szkoły muzycznej, a jako dziecko brała udział w wielu festiwalach. - Pamiętam festiwal w Ozimku, gdzie jednym z jurorów była Elżbieta Zapendowska. Otrzymałam wtedy wyróżnienie, choć mając wtedy dziesięć lat, nie zdawałam sobie sprawy, jak ważną osobą jest pani Elżbieta - przyznała młoda artystka.

Piosenkarka powiedziała w "Muzycznej Jedynce", że biorąc udział w konkursie muzycznym nie zawsze chodzi o wygraną. Dodała, że każdy artysta jest indywidualną jednostką, która reprezentuje swój odrębny styl. - Muzyki staram się nie porównywać, gdyż każdy artysta jest zupełnie inny i ma do przekazania zupełnie inną wartość - podsumowała Natalia Zastępa, podkreślając, że dzięki talent show można nauczyć się pokory i cierpliwości.

Od jakich artystów Natalia Zastępa zaczerpnęła cennych lekcji? Czego życzy sobie na nadchodzące lata? Jak brzmi jej nowy singiel "Nie żałuję" i o czym jest"?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z piosenkarką.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Maria Szabłowska

Goście: Natalia Zastępa (piosenkarka)

Data emisji: 9.07.2019

Godzina emisji: 13.22

K.A


 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak