Andrzej Krzywy: moje życie muzyczne zaczęło się od reagge

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2019 14:55
- Mam ogromną słabość do Boba Marleya. Moje życie muzyczne zaczęło się od reagge, w De Mono mamy również pare piosenek z takim pulsem. To jest muzyka, którą bardzo lubię. Jednym z utworów Marley'a, który kocham nad życie to "Wait in Vain" - powiedział Andrzej Krzywy. 
Audio
  • Andrzej Krzywy opowiada o nowej płycie i muzycznych zamiłowaniach (Muzyczna Jedynka)
Andrzej Krzywy
Andrzej Krzywy Foto: W. Kusiński/Polskie Radio
Obejrzyj
2019_08_07_AKrzywy.mp4

Wokalista zespołu "De Mono" na antenie radiowej Jedynki zapowiedział nowy album, który ukaże się w październiku tego roku. - Mam wrażenie, że rozwiązał się supeł w głowie z fajnymi piosenkami i to wszystko znajdziecie na nowej płycie. Jednak zanim płyta się ukaże to przedstawimy kilka piosenek - dodał.

W lipcu ukazał się pierwszu singiel promujący płytę zespołu pt. "Prosto w serce". - Jest to zupełnie inne spojrzenie. Zapraszam do obejrzenia teledysku - zaznaczył artysta. 

Gość audycji zwraca uwagę na to, że młodzi ludzie coraz bardziej interesują się muzyką z lat 70.- 90. - To jest piękne, że historia zataczała koło (...) Był czas, że była moda na lata 70. i późniejsze. Teraz znowu te lata wracają, więc dla De Mono to drugie życie, bo coraz częściej zostajemy zapraszani na młodzieżowe imprezy, m.in. na juwenalia gdzie młodzież chce zetknąć się z muzyką, która powstawała kiedy ich jeszcze nie było na świecie - powiedział muzyk. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Andrzej Krzywy (wokalista zespołu De Mono) 

Data emisji: 7.08.2019

Godzina emisji: 13.23

ans


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak