Julia Pietrucha: miałam taką potrzebę, aby wyjść z ukulele i pobyć w ciszy

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 15:25
Julia Pietrucha opowiedziała w "Muzycznej Jedynce" o tym, jakie zmiany szykują się w jej zespole, czy lubi przebywać na plaży oraz jaki sposób wyrażania się w muzyce jest aktualnie najbliższy jej sercu. Co planuje wszechstronna artystka?
Audio
  • Rozmowa z Julią Pietruchą o jej życiu i twórczości (Muzyczna Jedynka)
.
.Foto: Polskie Radio

- Dziś gram koncert w Warszawie, później w Gdańsku, no i w Krakowie, kończąc "Lato z Radiem" - powiedziała artystka. Zdradziła słuchaczom, że na przestrzeni jesieni i wczesnej wiosny wyruszy z nowym składem muzycznym. - Są to nowe aranżacje dwóch płyt, a póki co mogę zdradzić, że będę współpracowała z piękną i zdolną kobietą - dodała. 

Julia Pietrucha powiedziała, że gdy tworzyła album "Parsley", zbudowała zespół, który towarzyszył jej przez kilka lat. W życiu artystki nastąpił moment, którym poczuła, że che "stworzyć taką atmosferę, aby wyjść z ukulele i pobyć w ciszy". 

Czy Julia Pietrucha kocha plażę? Jak wspomina ten rok pod kątem grania koncertów? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Ula Kaczyńska 

Goście: Julia Pietrucha (aktorka, piosenkarka)

Data emisji: 16.08.2019

Godzina emisji: 13.32

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mela Koteluk: warto mówić o rzeczach ważnych

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 16:12
Mela Koteluk opowiedziała w "Muzycznej Jedynce" o tym, jak produktywnym okresem była dla niej jesień, o jakich ważnych rzeczach mówi za pomocą swojej twórczości i czego dotyczyły projekty, w których wzięła udział.
rozwiń zwiń