Grubson: zagramy utwory, których dotąd nie graliśmy

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 15:10
W "Muzycznej Jedynce" o jesiennej trasie koncertowej "Sentymentalne tour" oraz o jubileuszu działalności artystycznej opowiedział Tomasz Iwanca, polski raper i producent muzyczny znany swoim fanom jako Grubson. 
Audio
  • Grubson o jesiennej trasie koncertowej (Muzyczna Jedynka)
Grubson
GrubsonFoto: PAP/Marcin Obara

Gość audycji w rozmowie z Damianem Sikorskim zdradził, jaki repertuar będzie dominował podczas jesiennej trasy koncertowej. - Będą to numery, których nie graliśmy nigdy, albo graliśmy bardzo rzadko. Jednym z utworów, który będziemy grać to piosenka "Obrazy". Pamiętam jak mój przyjaciel Bartek mówił, że to jest najlepszy numer - dodał artysta. 

Zapowiadana trasa koncertowa to wydarzenie przedstawiające utwory w wyjątkowej oprawie muzycznej. Kto będzie towarzyszył muzykowi podczas koncertów? - Na pewno będą goście, którzy współpracowali ze mną przez lata, ale też przyjdą Ci, których poznałem przez cały ten czas - powiedział Grubson. 

Dlaczego Rybnik jest szczególnym miejscem dla muzyka? Ile utworów zostało przygotowanych specjalnie na trasę koncertową? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Rozmawiał: Damian Sikorski

Gość: Tomasz Iwanca (Grubson) 

Data emisji: 19.09.2019

Godzina emisji: 14.24

ans

Czytaj także

L. Możdżer o Mieczysławie Koszu: niesamowita, widowiskowa, światowa kariera

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 15:34
- Kiedy usłyszałem nazwisko Mieczysława Kosza, którego muzykę bardzo dobrze znałem, wiedziałem, że to jest warte wysiłku. Żeby przypomnieć go publiczności - mówi w "Muzycznej Jedynce" Leszek Możdżer, autor muzyki do filmu "Ikar. Legenda Mietka Kosza". W jaki sposób udało się połączyć język Mieczysława Kosza ze współczesnością?
rozwiń zwiń