Sara Kordowska - laureatka kolejnej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 18:50
- To jest niezwykłe, że tak młoda osoba, która ma 18 lat pisze tak mądre teksty i ma poukładane w głowie. Myślę, że artyści bardzo szybko dojrzewają i prowadzą zupełnie inny tryb życia niż ich rówieśnicy - mówił na antenie radiowej Jedynki Damian Sikorski, dziennikarz muzyczny Polskiego Radia, dyrektor artystyczny konkursu. 
Audio
  • Sara Kordowska - laureatka kolejnej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" (Muzyczna Jedynka)
Sara Kordowska
Sara KordowskaFoto: Bartosz Bajerski/Czwórka

Młoda i utalentowana wokalistka, Sara Kordowska została laureatką trzeciej odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". - W tym roku zgłosiło się do nas 268 zespołów, to było ponad 2000 piosenek. Pierwszą selekcję konkursu przeprowadzam ja i z finałową dziesiątką przechodzę do jurorów. To jest taki nadmiar słuchania, że trudno mi poukładać wszystko w szufladkach i potrzebuję podpowiedzi - zaznaczył Damian Sikorski. 

Artystka zdradziła podczas audycji, że sprawdzając nowości muzyczne często korzysta z "social mediów". - Sama łapie się na tym, że sprawdzając nowości muzyczne sprawdzam social media i jeżeli to dobrze wygląda to wiem, że też powinno dobrze brzmieć - powiedziała Sara Kordowska. 

Dzisiaj (4.10) o godz. 18 w studiu koncertowym radiowej Czwórki odbył się koncert premierowy Sary Kordowskiej, która wraz z zespołem zaprezentowała materiał z nowego albumu.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Goście: Sara Kordowska (laureatka konkursu), Damian Sikorski (dziennikarz muzyczny, dyrektor artystyczny konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno")

Data emisji: 4.10.2019

Godzina emisji: 14.21

ans


Czytaj także

Szymon Wydra: muzyka powinna być remedium na nasze bolączki

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 15:25
- Zaczynaliśmy jako poezja śpiewana, a za kilka dni wychodzi nasz szósty album i czeka nas Opole - powiedział w "Muzycznej Jedynce" Szymon Wydra, reprezentujący grupę "Szymon Wydra & Carpe Diem". Kiedy pojawi się album w sprzedaży i jakie życiowe maksymy wyznaje artysta?
rozwiń zwiń