Bovska o nowym singlu "Leżałam": piosenka traktuje o bliskości

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 08:16
8 października miał premierę nowy singiel artystki zatytułowany "Leżałam", który jest zapowiedzią jej czwartego albumu, którego premiera zaplanowana jest na rok 2020. 
Audio
Audio

- Odbiór wśród moich fanów jest zaskakująco pozytywny - mówi w "Muzycznej Jedynce" Bovska. - Piosenka traktuje o bliskości w takim dość uniwersalnym aspekcie. Dopełnieniem jest teledysk, który także pokazuje intymną bliskość, którą tak trudno złapać i opisać. Chcieliśmy wraz z twórcami uchwycić eteryczną stronę bliskości, te małe gesty, które dużo znaczą a tak trudno je zauważyć - zdradza artystka i dodaje, że  jej nowa płyta jest już w dużej mierze gotowa. 


Dlaczego teledysk do utworu "Leżałam" został w serwisie Youtube oznaczony jako "18+"? czy nowa płyta artystki będzie podobna do poprzednich? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Bovska (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 9.10.2019

Godzina emisji: 13.20

kh

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Marcin Kusy Bovska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bovska i jej art-popowa płyta "Pysk"

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2017 15:33
- Oprawa graficzna płyty jest dla mnie bardzo istotna, w dużej mierze dlatego, że jestem projektantem tego krążka, jak i poprzedniego. Wydaje mi się, że tylko taki jest sens w wydawaniu fizycznym płyt, gdy stanowią one jakiś swój świat. Ważne jest, by to co graficzne, podążało za muzyką - wyznała Marcinowi Kusemu Bovska czyli Magda Grabowska-Wacławek. 
rozwiń zwiń