"Daj czasowi czas" - nowy singiel w wykonaniu Anny Brzeskiej i Michała Kaczmarka

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 17:50
Wokaliści Anna Brzeska oraz Michał Kaczmarek na antenie radiowej Jedynki zaprezentowali singiel, który po raz pierwszy wykonują wspólnie. Nowy utwór nosi nazwę "Daj czasowi czas", a jego oficjalna premiera miała miejsce dzisiaj (10 października 2019 roku). 
Audio
  • Nowy singiel Anny Brzeskiej oraz Michała Kaczmarka (Muzyczna Jedynka)
Michał Kaczmarek, Anna Brzeska
Michał Kaczmarek, Anna Brzeska Foto: W. Kusiński/Polskie Radio

- Pierwsza wersja była taka, że ja napisałem tą piosenkę właśnie dla Anny Brzeskiej. Wysyłając demo doszliśmy wszyscy do wniosku, że jednak ten męski wokal będzie potrzebny, żeby nadać przestrzeni i drugiego podmiotu w tym utworze. Utwór nosi nazwę "Daj czasowi czas" czyli daj przestrzeń, bądź cierpliwy - zdradził Michał Kaczmarek. 

- Dostałam ten utwór przy nagrywaniu wokalu poczułam potrzebę, że wszystko jest super, ale jednak czegoś brakuje. Brakuje takiego dopełnienia - powiedziała Anna Brzeska. 

Goście audycji zdradzili, że mają zaplanowane trzy koncerty "niezapomnianych artystów". - To hołd w stronę artystów, czyli Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty, Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego - zaznaczył Michał Kaczmarek. 

Kiedy odbędą się zapowiadane koncerty?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke 

Goście: Anna Brzeska, Michał Kaczmarek (wokaliści) 

Data emisji: 10.10.2019

Godzina emisji: 

ansCzytaj także

Magdalena Lechowska. Polska wokalistka o latynoskiej duszy

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2019 14:21
 - To jest mój pomysł na życie, żeby próbować łączyć tak odległe kontynenty, tak odległe kraje jak Polska i Kolumbia - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka, która wystąpi 27 września z koncertem w ramach naszego cyklu "Scena Szpilmana - Jedynka Live!".
rozwiń zwiń