Michał Szpak o projekcie "Atmasfera Exclusive"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 14:20
"Atmasfera Exclusive" łączy w sobie dwa niezwykłe światy - debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. Gościem "Muzycznej Jedynki" był wokalista Michał Szpak. 
Audio
  • Michał Szpak o projekcie "Atmasfera Exclusive" (Muzyczna Jedynka)
Michał Szpak
Michał SzpakFoto: Polskie Radio

Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski, a wraz z nimi Diana Ciecierska, Marta Gałuszewska i Carla Fernandes: ogień i woda, młodość i doświadczenie, nowatorskie podejście i sceniczna rutyna - trzech trenerów i ich podopieczne zarówno w niesamowitych duetach, jak też w występach solowych. Nowe aranżacje polskich i zagranicznych hitów w wykonaniu orkiestry pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego. Tak przedstawia się najnowsze dzieło "Atmasfera Exclusive".

- To jest bardzo ciekawy projekt. (...) Postanowiliśmy zrobić coś co wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi i stworzyć wspólnie duety z osobami, które wybraliśmy z programu "The Voice of Poland". Stworzyliśmy atmosferę dobrej muzyki, która będzie podróżować z nami po całej Polsce - mówił na antenie radiowej Jedynki Michał Szpak. 

Rozmówca Zbigniewa Zeglera zdradził również jaki repertuar przygotował na nadchodzące koncerty. - W moim przypadku będzie to na pewno "Color Of Your Life", "Byle być sobą" (...) Będą to największe piosenki z albumów, które do tej pory zostały wydane - dodał. 

W których polskich miastach odbędą się koncerty? Z kim zaśpiewa Michał Szpak? 

Program Pierwszy Polskiego Radia objął patronat nad wydarzeniami. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Michał Szpak (wokalista) 

Data emisji: 18.10.2019

Godzina emisji: 13.14

ans

Czytaj także

Afromental bardziej dojrzały muzycznie

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2019 17:48
Zespół wystąpi w Poznaniu na Enea Spring Break Showcase Festival 2019. Na festiwal przychodzi zupełnie inna publiczność niż ta, dla której zespół jeszcze nie tak dawno grał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radek Łukasiewicz o "Duchu oporu": bardzo wierzymy w ten materiał

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 15:40
- Nawet jeżeli mówimy o trudnych rzeczach, rzeczywistości, katastrofie ekologicznej czy naszej bierności wobec zapadającego się świata, to chcemy zwrócić na to uwagę i wskrzesić nadzieję - mówi Radek Łukasiewicz. Już 4 października ukaże się nowa płyta grupy Bisz/Radex.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jazz Band Młynarski Piasecki i "Płyta z zadrą w sercu"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 15:51
Wybitny pianista Marcin Masecki wraz z Janem Emilem Młynarskim odwołują się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych okresu międzywojennego, wzbogacając je o nowoczesne aranżacje. Muzycy na antenie radiowej Jedynki mówili o nowej "Płycie z zadrą w sercu". 
rozwiń zwiń