Utwory Kory Jackowskiej będą rozbrzmiewały w radiowym studiu

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 14:50
W sobotę (26.10) kolejny koncert z cyklu Studio Piosenki Polskiego Radia. Będzie można usłyszeć piosenki Kory Jackowskiej w wykonaniu artystów młodego pokolenia. O wydarzeniu opowiedział na antenie radiowej Jedynki dyrektor Teatru Polskiego Radia - Janusz Kukuła. 
Audio
  • Janusz Kukuła o koncercie "Kora" (Muzyczna Jedynka)

Do udziału w koncertach organizowanych przez Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia są zapraszani młodzi, utalentowani wykonawcy, laureaci wielu przeglądów oraz krajowych festiwali, którzy w nowych aranżacjach i interpretacjach wykonują znane i lubiane przeboje polskich autorów i kompozytorów.

- To dla nas wielkie przeżycie. Ostatni tydzień przed Świętem Zmarłych też ma taki symboliczny wymiar. Obiecano nam, że na koncert przybędzie sam pan Kamil Sipowicz, co będzie dla nas dodatkowo wielką motywacją, aby wszystko dobrze wyszło - mówił dyrektor Janusz Kukuła. 


Kora_mini ok.jpg

W koncercie "Kora" wystąpią młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy: Szymon Butor, Natalia Cwajna, Nikola Krauze, Małgorzata Chruściel, Dominik Rybiałek. 

Początek koncertu pt. "Kora" w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana o godz. 21.05.  Transmisja na antenie radiowej Jedynki.

Jakie jeszcze wydarzenia zapowiedział Janusz Kukuła? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Janusz Kukuła (dyrektor Teatru Polskiego Radia) 

Data emisji: 24.10.2019

Godzina emisji: 13.14

ans

Czytaj także

Zbigniew Łapiński bohaterem kolejnego spotkania w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 07:48
W sobotę 27 października w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbył się kolejny w tym sezonie koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Bohaterem wieczoru muzycznego pt. "Akompaniator" był Zbigniew Łapiński – muzyk, kompozytor, aranżer i dyrygent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"(Nie) Przejdziemy do historii. Koncert utworów Krzysztofa Klenczona

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 22:00
W sobotę 23 lutego w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbył się drugi w tym roku koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Bohaterem nadchodzącego wieczoru muzycznego był Krzysztof Klenczon - kompozytor, wokalista, legenda polskiego beatu i muzyki rockowej, lider m.in. zespołów: Niebiesko-Czarni, Czerwone Gitary i Trzy Korony.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Utwory Romana Kołakowskiego w Studiu Piosenki Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2019 07:00
W sobotę 27 kwietnia w Muzycznym Studiu im. Władysława Szpilmana odbył się kolejny koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Wydarzenie pt. "Przypowieść błękitna" transmitowała radiowa Jedynka.
rozwiń zwiń