Natalia Przybysz z kolejną autorską płytą pt: "Jak malować ogień"

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2019 14:31
Natalia Przybysz wraca z kolejnym, piątym już, solowym albumem - "Jak Malować Ogień". Zupełnie nowe kompozycje zagrane zostaną w otoczeniu klimatycznej scenografii. W "Muzycznej Jedynce" wokalistka opowiedziała o nowym albumie oraz o najbliższej trasie koncertowej. 
Audio
  • Natalia Przybysz o nowym albumie (Muzyczna Jedynka)
Natalia Przybysz
Natalia PrzybyszFoto: mat. promocyjne

- Robienie tej płyty było bardzo fajnym procesem. Towarzyszył jej element synchronii nieustająco, tzn. ludzie bardzo dobrze się dogadywali. Nowi bohaterowie w zespole czyli Pat Stawiński i Kuba Staruszkiewicz przyznali mi się teraz, że dawno temu na Open'erze byli na moim koncercie i mówili, że fajnie by było zagrać w takim zespole. (...) Ja mam ciarki, że takie rzeczy się wydarzają, a wcale nie musiały - mówiła Natalia Przybysz. 


źródło: KayaxTV/Youtube 


Singiel "Ogień" otwiera całą płytę i definiuje kierunek tego albumu. Natalia Przybysz zdradziła na co zwraca uwagę pisząc piosenki. - Większość moich problemów, schorzeń czy infekcji bierze się z tego, że ja nie wyrażam tego co czuję w taki sposób, żeby to oddawało mój stan, żeby było to autentycznym i szczerym. Od tego moim zdaniem jest muzyka i piosenki. Na to stawiałam pisząc utwory do tej płyty i myślę, że to jest wierne odwzorowanie uczuć - zaznaczyła artystka.  

Jak wygląda trasa koncertowa Natalii Przybysz? Czy artystka zaprezentuje cały materiał z nowej płyty? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Marcin Kusy 

Gość: Natalia Przybysz (wokalistka) 

Data emisji: 30.10.2019

Godzina emisji: 13.23

ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anita Lipnicka: niedługo będę jak Mick Jagger

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017 19:44
- Każda Anita jest prawdziwa: i ta z Varius Manx, i z Johnem Porterem, sama i z Kapelusznikami. Jestem mistrzynią w mówieniu "nie", a cała moja kariera jest usłana rewoltami i tworzeniem muzyki z głębi serca - mówi Anita Lipnicka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jazz Band Młynarski Piasecki i "Płyta z zadrą w sercu"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 15:51
Wybitny pianista Marcin Masecki wraz z Janem Emilem Młynarskim odwołują się do starej tradycji polskich orkiestr jazzowych okresu międzywojennego, wzbogacając je o nowoczesne aranżacje. Muzycy na antenie radiowej Jedynki mówili o nowej "Płycie z zadrą w sercu". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Plastic: płyta jest inspirowana podróżami

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2019 15:55
Plastic to formacja, która do lat tworzy własny muzyczny przekaz. Na antenie radiowej Jedynki członkowie zespołu: Agnieszka Burcan oraz Paweł Radziszewski opowiedzieli o nowym singlu "Out of Control" zapowiadającego długo wyczekiwany przez sympatyków muzyki elektronicznej album.  
rozwiń zwiń