Odmienione Red Lips z nową płytą

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 15:25
Ruda Lazer zwraca uwagę, że płyta różni się od poprzednich. Przede wszystkim nastąpiła zmiana brzmieniowa. - Chcieliśmy być brzmieniowo aktualni na te czasy - wyjaśnia.
Audio
  • Łukasz I Ruda o nowym brzmieniu Red Lips (Muzyczna Jedynka)

Wokalistka zapewnia też, że nie zapomnieli o fundamencie, z którego Red Lips wyrasta, więc są gitary, choć bardziej przetworzone niż na poprzednich płytach.  

Łukasz Lazer opowiada o współpracy z nowym producentem Arkiem Koperą. - Nie było lekko, docieraliśmy się, mieliśmy różne sprzeczne momenty, część utworów nie weszła na płytę, część może wejdzie na następną, ale finał finałów jest taki, że jest to wyselekcjonowana jedenastka numerów, które brzmieniowo są bardzo spójne i to jest nowe Red Lips - wyjaśnia.

W piątek (8.11) premiera nowej płyty zespołu "Ja wam zatańczę". W przedsprzedaży na Top 100 album jest już na 8. miejscu wśród tych, którzy złożyli zamówienia. - Zawsze jak wydaje się nowy album, to jest to dowód, że ktoś po to sięgnął i świadczy o tym, że to się komuś podoba - mówi Ruda.Kto wziął udział w nagraniu płyty? Kto pomagał przy tekstach piosenek? Posłuchaj całej rozmowy okraszonej dwiema piosenkami z nowej płyty "Cappuccino" i "Ja wam zatańczę".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Marcin Kusy 

Goście: Ruda Lazer i Łukasz Lazer (zespół Red Lips)

Data emisji: 6.11.2019

Godzina emisji: 13.18

ag
Czytaj także

Red Lips: na koncertach najważniejsza jest atmosfera

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 14:15
- Zawsze solidaryzuję się z publicznością. Kiedy w trakcie koncertu pada deszcz, moknę razem ludźmi, którzy przyszli nas posłuchać - opowiada wokalistka Red Lips. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pigułka szczęścia od zespołu Red Lips

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2018 15:10
W "Muzycznej Jedynce" członkowie duetu opowiadają o najnowszym singlu, na którym jest piosenka "Warto wierzyć w ludzi".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspólny projekt Red Lips i Jana Borysewicza

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 18:30
Nowy singiel zespołu "Gdy nie dzwonisz" powstał we współpracy z Janem Borysewiczem. - To niesamowicie inspirujący człowiek - przyznaje Joanna Lazer, wokalistka zespołu Red Lips. 
rozwiń zwiń