Michał Szczygieł w "Muzycznej Jedynce"

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2019 18:43
Michał Szczygieł, Sławek Przybył i Hash Cookie będą gośćmi w "Muzycznej Jedynce". Anna Will porozmawia z artystami o ich nowych singlach i płytach.
Michał Szczygieł
Michał SzczygiełFoto: Wojciech Kusiński / PR

Michał Szczygieł w marcu poprzedniego roku wydał debiutancki singiel "Nic tu po mnie", który premierowo wykonał w finale "The Voice of Poland". Z piosenką dotarł do drugiego miejsca w zestawieniu AirPlay-Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Kilka miesięcy później przyszedł czas na drugi solowy singiel - "Będzie, co ma być". Teraz porozmawiamy z nim o najnowszym singlu "Nie mamy nic". Na rozmowę zapraszamy o godz. 13.15.

Źródło: MichalSzczygielVEVO / Youtube

Godzinę później porozmawiamy ze Sławkiem Przybyłem o debiutanckim albumie "Megafon". W 2017 roku jego zespół wygrał festiwal FAMA w Świnoujściu, rok później Jarocin Festival, a w tym roku eliminacje do Pol’and’rock Festival. Z roku na rok Przybył robi wokół siebie coraz więcej szumu.

Źródło: Agencja Muzyczna Polskiego Radia / Youtube

Z kolei o godz. 14.30 w radiowej Jedynce pojawi się zespół Hash Cookie, czyli laureaci konkursu Start NaGranie. Artyści opowiedzą o debiutanckiej płycie zatytułowanej "Dom", wydanej przez Polskie Radio.

Źródło: Various Artists - Topic / Youtube

***

Na "Muzyczną Jedynkę" w środę (13.11) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Anna Will.

DS

Zobacz więcej na temat: Anna Will
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak