Sanah: chciałabym zaskakiwać moich słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 13:50
- EP-ka to taki smaczek przed płytą, żeby pokazać co tam mi w serduszku siedzi - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka. EP-ka dostępna jest wyłącznie na limitowanym, ręcznie numerowanym winylu.
Audio
Audio

- Komponowałam te piosenki już jakiś czas temu, później z producentami udało nam je się fajnie zaaranżować i naprawdę jestem zadowolona z efektu. Piosenek było coraz więcej i więcej i uznaliśmy, że może fajnie byłoby wydać najpierw EP-kę zamiast całej płyty, chociaż zawsze marzyła mi się płyta - mówi Sanah, czyli Zuzanna Jurczak.

Artystka mówi, że jest bardzo zadowolona, że spotkała tak utalentowanych producentów. - Kiedyś śpiewałam tylko z pianinkiem. Teraz sobie nie wyobrażam żeby wydać płytę tylko z fortepianem. Zanim podpisałam kontrakt z wytwórnią to był to mój największy problem, że nie miałam ludzi, którzy by mi to jakoś fajnie zaaranżowali - zdradza. - Pracowałam z Kubą Galińskim, Olkiem Kowalskim i z zagranicznymi producentami - dodaje. 

Sanah/Youtube


Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

ProwadziZbigniew Zegler 

Gość: Sanah (wokalistka)

Data emisji: 22.11.2019 

Godzina emisji: 13.18

kh


Zobacz więcej na temat: Zbigniew Zegler MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lanberry: "Zew" to wołanie do działania

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 19:52
- "Zew" jest preludium do mojej nowej odsłony i kontynuacji drogi, którą zaczęłam - mówi w "Muzycznej Jedynce" Lanberry. Piosenkarka powraca z całkowicie nowym singlem, będącym nowym rozdziałem w jej karierze.
rozwiń zwiń