"Czuła przystań" - druga odsłona nowego albumu Olgi Bończyk

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2019 15:25
Ponad pół roku temu powstał singiel "Więcej niż kochanek". Teraz przyszła pora na kolejny utwór Olgi Bończyk pt. "Czuła przystań" zwiastujący nowy album wokalistki. - Obiecałam, że jesienią będzie drugi singiel i dotrzymałam słowa - mówiła artystka na antenie radiowej Jedynki.  
Audio
  • "Czuła przystań" - druga odsłona nowego albumu Olgi Bończyk (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • "Czuła przystań" - druga odsłona nowego albumu Olgi Bończyk (Muzyczna Jedynka)

Aktorka teatralna, filmowa i wokalistka. Wraz z czołowymi polskimi muzykami jazzowymi koncertuje z autorskimi recitalami. Olga Bończyk w rozmowie z Pawłem Sztompke zdradziła, że wystartowała ze "swoją nową odsłoną". - Bardziej nowoczesne są aranże. Ja jednak zawsze ciągnęłam w stronę takiego jazzującego swingującego stylu, a ta jest taka bardzo nowoczesna, czyli to co dzisiaj generalnie się gra w mainstreamowych radiach. To taki ukłon wobec tego co jest dzisiaj tu i teraz - dodała wokalistka. 

Singiel "Czuła Przystań" swoją premierę medialną miał 25 listopada 2019 roku. - Ten utwór to takie moje nowe dziecko. (...) Tutaj słowa napisałam ja, a muzykę skomponował niezwykle utalentowany Aleksander Woźniak, który jest również producentem całej tej piosenki - powiedziała Olga Bończyk. 


Źródło: Olga Bończyk / Youtube

***

Olga Bończyk związana jest m.in. z teatrami: Piosenki we Wrocławiu, Rampa, Roma, Kamienica, Projekt Teatr Warszawa, teatrem impresaryjnym Ale! Teatr i teatrem Capitol w Warszawie. Artystka koncertuje z autorskimi recitalami, m.in. "Piąta rano" i "Piosenki z klasą". 

Posłuchaj całej rozmowy już teraz!

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Olga Bończyk (aktorka, wokalistka)

Data emisji: 27.11.2019 r. 

Godzina emisji: 14.42

ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak