"Świąteczna" piosenka Dawida Kwiatkowskiego. Czy znany muzyk nie lubi Świąt?

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2019 17:05
Dawid Kwiatkowski "popełnił" kolejną piosenkę, tym razem świąteczną. Wokalista uwielbia pozytywnie zaskakiwać swoich fanów, a w "Muzycznej Jedynce" opowiedział o nowo powstałym utworze oraz zdradził, czy lubi czas Świąt Bożego Narodzenia. 
Audio
  • "Świąteczna" piosenka Dawida Kwiatkowskiego (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • "Świąteczna" piosenka Dawida Kwiatkowskiego (Muzyczna Jedynka)

- Bardzo lubię Święta, ten czas, a jakby jeszcze był śnieg to już by było wspaniale. Jest kłopot, bo ludzie skupiają się na prezentach i materialnych rzeczach, a ja w tej piosence mówię, że najważniejsze jest, żeby ktoś był obok. (...) To jest najlepszy prezent, żeby nikt nie był sam - mówił wokalista na antenie Jedynki. 

źródło: oficjalny kanał Dawida Kwiatkowskiego/Youtube

Artysta pozytywnie zaskoczył swoich fanów zapraszając do udziału w teledysku "Świąteczna" Klaudię - dziewczynę, która walczy z chorobą nowotworową i wiernie kibicuje Dawidowi Kwiatkowskiemu w jego muzycznej karierze. 

Atmasfera Exclusive

Wielkimi krokami zbliżają się koncerty "Atmasfera Exclusive", w których udział biorą Piotr Cugowski, Michał Szpak oraz Dawid Kwiatkowski. Wystąpią oni w towarzystwie przedstawicielek młodego pokolenia Diany Ciecierskiej, Marty Gałuszewskiej i Carli Fernandes, uczestniczek programu The Voice of Poland. - Każdy śpiewa swoje utwory, po czym śpiewamy duet ze swoimi podopiecznymi z programu, a na koniec każdy z naszych gości śpiewa swoje single. Będzie super nie mogę się doczekać - dodał Dawid Kwiatkowski. 

Gdzie odbędą się koncerty "Atmasfera Exclusive"? Czy Dawid Kwiatkowski będzie kontynuował swoją telewizyjną przygodę? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Dawid Kwiatkowski (wokalista)

Data emisji: 6.12.2019 r. 

Godzina emisji: 14.22

ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premiera nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 16:47
Piąty album Dawida Kwiatkowskiego "13 grzechów niczyich" to 14. nowych utworów, które stworzył z innymi młodymi wykonawcami, np. z Julią Wieniawą czy Natalią Szroeder. Premiera albumu miała miejsce 31 maja 2019 roku. Jaka jest nowa płyta wokalisty? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Cugowski i płyta "40" na okrągłe urodziny

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 15:50
Artysta odwiedził "Muzyczną Jedynkę" w dniu premiery swojej solowej płyty. Tytuł "40" odnosi się do okrągłych urodzin wokalisty, które przypadają dzień po premierze albumu - 5 października. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Szpak o projekcie "Atmasfera Exclusive"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 14:20
"Atmasfera Exclusive" łączy w sobie dwa niezwykłe światy - debiutantek oraz doświadczonych wokalistów, którzy od lat stanowią siłę napędową polskiej piosenki. Gościem "Muzycznej Jedynki" był wokalista Michał Szpak. 
rozwiń zwiń