Zespół LOKA: cały czas czuliśmy świąteczną atmosferę podczas produkcji tego utworu

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2019 20:41
W Mikołajki zespół LOKA zaprezentował na antenie radiowej Jedynki nowy, świąteczny utwór "Laf, laf, laf Podaruj mi białe święta". Premiera teledysku w internecie odbyła się 4 grudnia. 
Audio
  • Zespół LOKA z nową piosenką świąteczną (Muzyczna Jedynka)

- To jest już druga nasza świąteczna piosenka. W tamtym roku wypuściliśmy "Wesołych Świąt",a w tym "Laf. laf, laf" i stwierdziliśmy, że to nie jest wielki problem, żeby raz w roku te "christmasy" nagrywać, jeśli będzie na to pomysł. - mówił Grzegorz Porowski. 

Drugi z członków zespołu Michał Bagiński na pytanie czy piosenka powstawała w klimacie świątecznym odpowiada, że na etapie powstawania piosenki nieustannie czuli zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. - My cały czas czuliśmy Święta podczas produkcji tego utworu - dodał. 

źródło: LokaVEVO/Youtube 

Czy zespół Loka planuje wydać drugą płytę? - Myślę, że nadchodzi ten czas, że materiał się już zbierze i dodamy parę takich ciekawych i interesujących utworów mniej radiowych, które na tej płycie się znajdą - dodał Grzegorz Porowski. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycjiMuzyczna Jedynka 

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Goście: Grzegorz Porowski, Kamil Mikuła, Michał Bagiński (zespół LOKA)

Data emisji: 6.12.2019 r. 

Godzina emisji: 13.23 

ans

Czytaj także

Trebunie-Tutki wyruszają kolędować po Polsce

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 14:50
Muzykująca od pokoleń rodzina z Białego Dunajca przeszła ewolucję od kapeli ludowej po zespół koncertujący na największych festiwalach muzyki świata. Ich muzyka tradycyjna jest niezwykle otwarta na nowości oraz inne kultury muzyczne. Zespół "Trebunie-Tutki" w grudniu rozpoczyna swoją trasę koncertową. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Świąteczna" piosenka Dawida Kwiatkowskiego. Czy znany muzyk nie lubi Świąt?

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2019 17:05
Dawid Kwiatkowski "popełnił" kolejną piosenkę, tym razem świąteczną. Wokalista uwielbia pozytywnie zaskakiwać swoich fanów, a w "Muzycznej Jedynce" opowiedział o nowo powstałym utworze oraz zdradził, czy lubi czas Świąt Bożego Narodzenia. 
rozwiń zwiń