X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wyjątkowy koncert na rzecz ofiar konfliktów zbrojnych

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2020 14:05
- To specjalny, unikatowy koncert kolęd w okresie poświątecznym, wtedy kiedy Polacy mają otwarte serca i jednoczą się w wokół idei pomagania - mówił na antenie radiowej Jedynki Maciej Dubicki z Centrum Medialnego Caritas Polska.
Audio
  • Po raz siódmy zagrają na rzecz ofiar konfliktów zbrojnych (Muzyczna Jedynka)

To już siódma edycja koncertu "Polska pomaga" na rzecz ofiar konfliktów na świecie. W tym roku pomoc płynąca z Polski dotrze do pogrążonych w kryzysie humanitarnym Syryjczyków. Najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe w wykonaniu artystów Polskiej Opery Królewskiej oraz Małgorzaty Walewskiej i Marii Pomianowskiej, będzie można usłyszeć 6 stycznia 2020 r. o godz. 21.00. na antenie TVP 1 i Programu Pierwszego Polskiego Radia.

1200x660-art-SYRIA_01a.jpg
"Polska pomaga. Na ratunek Syrii". 6 stycznia koncert w Programie 1 Polskiego Radia i TVP1

- Koncert to odpowiedź na to co się dzieje w Syrii. U nas w Polsce sytuacja jest bardzo dobra. Nie żyjemy wszyscy dostatnio, ale nasza sytuacja w kraju jest bardzo stabilna, bardzo dobra - mówił Maciej Dubicki. 

Organizatorami koncertu są: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polska Opera Królewska, Telewizja Polska, Polskie Radio oraz Łazienki Królewskie. Koncert wspiera Caritas Polska. Dzięki hojności Polaków podczas koncertów "Polska pomaga…" organizowanych od 2017 r. Caritas Polska zebrała ponad cztery miliony złotych. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Paweł Sztompke 

Gość: Maciej Dubicki (Centrum Medialne Caritas Polska) 

Data emisji: 2.01.2020 r. 

Godzina emisji: 

inf.prasowe/ans 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Polska Pomaga". Akcja Caritas Polska nie tylko dla Wenezueli

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 14:40
W niedzielę 28 kwietnia 2019 odbędzie się wyjątkowy koncert wielkanocny, będący podziękowaniem dla Polaków za gotowość niesienia pomocy potrzebującym na świecie. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony mieszkańcom Wenezueli. Ale Polska pomaga nie tylko Wenezueli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polska pomaga. Na ratunek Syrii". 6 stycznia koncert w Programie 1 Polskiego Radia i TVP1

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2020 11:14
Najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe w wykonaniu artystów Polskiej Opery Królewskiej oraz Małgorzaty Walewskiej i Marii Pomianowskiej będzie można usłyszeć 6 stycznia podczas koncertu "Polska pomaga. Na ratunek Syrii" w TVP 1 i Programie 1 Polskiego Radia - poinformowało MKiDN.
rozwiń zwiń