Marcin Sójka o albumie "Kilka Prawd": jest poradnikiem na życie

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 15:05
"Wróć" to czwarty po "Zaskakuj mnie", "Dalej" i "Lepiej" singiel promujący debiutancki album Marcina Sójki - "Kilka Prawd". Wokalista na antenie Programu I Polskiego Radia opowiedział o nowo powstałym klipie oraz o swoich muzycznych planach. 
Audio

"Wróć" w wykonaniu Marcina to świetny wzór wyznania, które w każdych okolicznościach warto zadedykować ukochanej osobie. Nic nie jest na zawsze, ale zawsze warto zawalczyć o miłość! Reżyserem teledysku jest Konrad Aksinowicz, a w rolę partnerki Marcina wcieliła się aktorka Michalina Sosna. - Cała płyta jest takim poradnikiem na życie. Singiel "Wróć" również - zaznaczył Marcin Sójka. Premiera teledysku miała miejsce 24 stycznia na kanale Youtube. 

źródło: Marcin Sójka/Youtube

Debiutancki album Marcina Sójki, zwycięzcy 9. edycji "The Voice of Poland" i zdobywcy "Karolinki", czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019 trafił do sklepów oraz serwisów cyfrowych w październiku ubiegłego roku i zawiera 13 utworów. 

Koncert dla Mai Kapłon 

W warszawskiej Stodole dzisiaj (24.01) odbędzie się koncert, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie Mai Kapłon, finalistki "The Voice of Poland". Niezbędna operacja kręgosłupa wymaga astronomicznej kwoty. Na koncercie wystąpią m.in. Michał Szpak, Roksana Węgiel, Maria Sadowska, Natalia Zastępa. - My jako "Voice-owa" rodzina nie mogliśmy nie wziąć udziału w tym wydarzeniu i całym serduchem wspieramy tą akcję. Będą fajne gwiazdy, wielu artystów - mówi Maciej Sójka. 


plakat wydarzenia
plakat wydarzenia

Na antenie wokalista wspomniał także o pracy nad swoim drugim albumem. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Marcin Sójka (wokalista) 

Data emisji: 24.01.2020 r. 

Godzina emisji: 13.23 

ans 


Czytaj także

Maciej Tubis o "So Us": ta płyta jest narzędziem do tego, aby przyjść i posłuchać nas na żywo

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 18:05
Pianista jazzowy, Maciej Tubis na antenie Programu I Polskiego Radia zaprezentował nowy album zespołu Trio Tubis. "So Us" to trzecia studyjna płyta formacji stworzona w ciągu trzech lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Cugowski: w katowickim Spodku zagramy po raz ostatni w tym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 17:45
- To jest dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Z jednej strony to spotkanie zawodowe z młodszymi kolegami, a z drugiej ta formuła naszych występów razem z naszymi finalistami programu "The Voice of Poland" jest interesująca dla naszych widzów i słuchaczy - tak o projekcie "Atmasfera Exlusive" mówił wokalista Piotr Cugowski. 
rozwiń zwiń