MoMo z nowym singlem "Zróbmy sobie przerwę"

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2020 15:40
Gościem "Muzycznej Jedynki" była Anna Ołdak, wokalistka zespołu "MoMo", która przedstawiła słuchaczom Programu I Polskiego Radia nowy singiel z albumu "Różowy/Niebieski". 
Ula Kaczyńska i Anna Ołdak
Ula Kaczyńska i Anna Ołdak Foto: R. Kubaszewski/Polskie Radio

Wydany w lutym 2019 roku album MoMo "Różowy/Niebieski" z nostalgią nawiązuje do estetyki lat 90-tych. Nie bez powodu płyta jest zadedykowana Edycie Bartosiewicz, a w muzycznej podróży przez meandry życiowych doświadczeń, MoMo wspierana jest przez Pablopavo. Atmosfera homerecordingu to gratką dla wymagających słuchaczy, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej niż chwilowej rozrywki. Wokalistka zdradziła, że płyta bardzo ciepła i osobista i niszowa w swoim dźwięku . - Ona jest do słuchania, nawet nie nadaje się do tego, żeby ją nadwyrężać, bo jest osobista, ciepła i taka niszowa - dopowiada Anna Ołdak. 

źródło: Agora Muzyka/Youtube

Masz pasję to nie możesz przerwać

Wokalistka zauważa, że młodzi artyści debiutujący na scenie muzycznej mają ciężką drogę do pokonania. - Mam wrażenie, że to jest trochę tak, że każdy ma swoje pięć minut, z  których trzeba wycisnąć wszystko, a ja gdzieś staram się dopilnować tego, żeby być wytrwałym i robić rzeczy, które się czuje. Jeżeli masz pasję, a nie masz miliona odsłon na Youtube, to nie znaczy, że masz przerwać - dodaje Anna Ołdak

Anna Ołdak mówiła podczas audycji o planach muzycznych na najbliższy czas. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Anna Ołdak (wokalistka)

Data emisji: 27.01.2020 r. 

Godzina emisji: 13.17

ans 

Czytaj także

Katarzyna Groniec w "Muzycznej Jedynce": to pierwsza zaplanowana przerwa

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2019 11:11
Artystka opowiedziała na antenie radiowej Jedynki o swojej jesiennej trasie koncertowej, podczas której promuje ostatnią płytę zatytułowaną "Ach!". Zdradziła również, dlaczego planuje dłuższą przerwę w karierze oraz czy zamierza tworzyć muzykę razem ze swoją córką. 
rozwiń zwiń