Ryszard Rynkowski: podczas koncertu zabrzmią piosenki warte wysłuchania

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2020 17:50
- Spotkanie z publicznością i ze słuchaczami rozpocznę od piosenki "Szczęśliwej drogi już czas", żeby oddać hołd Markowi Skolarskiemu, który założył i wymyślił grupę VOX - zapowiedział na antenie Programu I Polskiego Radia Ryszard Rynkowski. 
Audio
  • Ryszard Rynkowski o koncercie w ramach spotkań z cyklu "Scena Szpilmana-Jedynka Live" (Muzyczna Jedynka)
Ryszard Rynkowski
Ryszard Rynkowski Foto: P. Grabka/Polskie Radio

W najbliższy piątek 31 stycznia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - koncert Ryszarda Rynkowskiego, twórcy kultowych przebojów tj. "Dary Losu", "Szczęśliwej drogi już czas", "Dziewczyny lubią brąz", czy "Za młodzi, za starzy". Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu spotkań "Scena Szpilmana - Jedynka Live". 


'Scena Szpilmana –  Jedynka Live!'_Ryszard Rynkowski new.jpg
"Scena Szpilmana – Jedynka Live!": Ryszard Rynkowski wystąpi w radiowej Jedynce

Artysta w rozmowie z Marcinem Kusym zdradził, że stara się przemycać te piosenki, które nie koniecznie usłyszymy w rozgłośniach radiowych, ale są dla niego bardo ważne. - Są to takie utwory jak "Ten sam klucz", "Natalie", "Szczęśliwej drogi już czas". Te piosenki zagram i jeszcze parę innych - powiedział. – Zapraszam do wysłuchania tego lirycznego wieczoru. Mam takie życzenie, żeby tych zaproszeń zabrakłoz uśmiechem dodał Ryszard Rynkowski. 

źródło: peterdcTube/Youtube

Transmisja koncertu na antenie Programu I Polskiego Radia tuż po godz. 20.00.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Marcin Kusy 

Gość: Ryszard Rynkowski (Piosenkarz, kompozytor, pianista)

Data emisji: 29.01.2020 r.

Godzina emisji: 14.23

ans 

 


Czytaj także

Piotr Kostrzewa zaprasza na "Gości Big Bandu"

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2020 14:44
- To jest dla nas szczególny koncert. Staram się młodzieży zaproponować najwyższą półkę możliwych artystów. (...) Tym razem gośćmi będą utytułowane gwiazdy. Pierwszą jest pani prorektor Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza Anna Serafińska, a drugą jeden z naszych ulubionych wokalistów Wojciech Myrczek - mówił w "Muzycznej Jedynce" Piotr Kostrzewa. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Cugowski: w katowickim Spodku zagramy po raz ostatni w tym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 17:45
- To jest dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Z jednej strony to spotkanie zawodowe z młodszymi kolegami, a z drugiej ta formuła naszych występów razem z naszymi finalistami programu "The Voice of Poland" jest interesująca dla naszych widzów i słuchaczy - tak o projekcie "Atmasfera Exlusive" mówił wokalista Piotr Cugowski. 
rozwiń zwiń