Marcin Januszkiewicz o "Piosenkach z górnej półki": to będzie wspaniały koncert

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 17:55
- Nie mogę się doczekać tej niedzieli, ponieważ jest to niezwykle przyjemny koncert - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Marcin Januszkiewicz, który będzie jedną z gwiazd zbliżającego się koncertu w ramach "Kawiarenki Słodkiego Radio Retro". Wraz z nim wystąpią Katarzyna Dąbrowska i na fortepianie prof. Marek Stefankiewicz.
Audio
  • Rozmowa z Marcinem Januszkiewiczem (Muzyczna Jedynka)
Marcin Januszkiewicz
Marcin JanuszkiewiczFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

W najbliższą niedzielę (9.02) w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się koncert "Piosenki z górnej półki" w ramach kultowego cyklu "Kawiarenka Słodkiego Radio Retro". Początek koncertu zaplanowano na godz. 17.00.

Źródło: Youtube

Koncert poprowadzi prof. Andrzej Strzelecki, który podczas studiów zaraził naszego gościa musicalem. - To dzięki niemu żywię miłość do musicalu - przyznaje Marcin Januszkiewicz.

Marcin Januszkiewicz w audycji opowiada również o swoich planach dotyczących piosenek Perfectu i Lady Pank.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Paweł Sztompke 

Gość: Marcin Januszkiewicz (muzyk)

Data emisji: 6.02.2020

Godzina emisji: 13.19

DS

Czytaj także

Sebastian Wypych: Roby Lakatos ma zjawiskową technikę

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 14:20
Już 13 stycznia w Studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego wystąpi jeden z najwybitniejszych współczesnych skrzypków Roby Lakatos. Koncert odbędzie się pod hasłem "Szalone skrzypce - muzyka świata". - Będzie to program z pogranicza muzyki klasycznej z elementami improwizacji oraz tanga. Będzie również muzyka filmowa - mówi Sebastian Wypych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wilczyńska i Jagodziński: w niedzielę przeżyjecie coś niebywałego

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 15:38
- Przychodźcie, to będzie niezwykły koncert - zapraszają słuchaczy w Programie 1 Polskiego Radia Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński. Koncert "To, co najpiękniejsze… - Zima" w Studiu im. Witolda Lutosławskiego już w tę niedzielę, transmisja od godz.19.00 
rozwiń zwiń