Piotr Kupicha (Feel): przestałem szaleć na motocyklach

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2020 16:15
Muzyk zdradza, że obiecał 6-letniej córce, że przestanie jeździć na motocyklu. - Już się najeździłem po całej Europie, zrobiłem tysiące kilometrów - mówi. Teraz przerzucił się na stare samochody. - Uwielbiam stare samochody - wyjawia.
Audio
  • Piotr Kupicha o motoryzacji i nowym utworze "Bezpieczny ląd" (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Piotr Kupicha o motoryzacji i nowym utworze "Bezpieczny ląd" (Muzyczna Jedynka)

Piosenkarz fascynuje się swoim Porsche Carrera 911, ostatnim takim modelem, w którym silnik był chłodzony powietrzem. Choć auto ma już 24 lata jest niezawodne. - Ma charakter, uwielbiam w nim siedzieć - mówi gość Programu 1 Polskiego Radia. Na co dzień jeździ Fordem Mustangiem, ale według niego, to kanapowe auto.

Zbigniew Zegler (L) i Piotr Kupicha (P) Zbigniew Zegler (L) i Piotr Kupicha (P)

Do pracy nad nową muzyczną propozycją zespół Feel "Bezpieczny ląd" zaprosił Gromee’ego - jednego z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych. - Nowe myślenie, nowi producenci, nowe odkrycia muzyczne, Gromee dołożył 5, 10, 15 groszy do piosenki, która brzmiała naturalnie - mówi lider zespołu Feel.

Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Zegler 

Gość: Piotr Kupicha (zespół Feel)

Data emisji: 28.02.2020

Godzina emisji: 14.24

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Feel the Best" płyta na dziesięciolecie zespołu

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 15:46
- My wszyscy w zespole lubimy zdrowy styl życia i optymistyczne piosenki. I oby jak najdłużej! Żebyśmy mogli przez kolejne 10, 20 lat grać i dorównywać tym największym - podsumowywał jubileusz grupy Feel wokalista - Piotr Kupicha.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gotowi na wszystko?

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2017 15:14
Lanberry i zespół Feel nagrali wspólnie Singiel promujący film "Gotowi na wszystko. Exterminator", który wejdzie do kin na poczatku 2018 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Feel i najnowszy singiel "Jak na imię masz"

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2018 16:55
Wokalista zespołu Feel Piotr Kupicha nie zwalnia tempa. Właśnie ukazał się kolejny utwór grupy "Jak na imię masz". To piosenka utrzymana w rockowym, charyzmatycznym klimacie. Czy utwór podbije serca fanów i listy przebojów?
rozwiń zwiń