Aleksandra Krat o muzyce: wejść w nią całym sercem

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 16:39
- Ona jest po prostu gdzieś w tam w środku - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o swojej muzyce Aleksandra Krat. W niedzielę premierę miał jej nowy utwór "Samplejs".
Audio
Aleksandra Krat
Aleksandra KratFoto: mat. pras.

Aleksandra Krat od kilku lat publikuje swoje działania artystyczne. Jeszcze do niedawno były tylko formą przedstawiania jej nastroju. Stara się również konsekwentnie podążać własną drogą artystyczną.

W twórczości Aleksandry Krat można usłyszeć wiele wrażliwości i czułości do dźwięków. Jednocześnie potrafi stworzyć nastrój tzw. sentymentalnej alternatywy. Jak przyznaje artystka, bierze to się z serca. Tym bardziej, że muzyka towarzyszyła od małego, kiedy na komunię dostała gitarę i właśnie wtedy rozpoczęła swoją przygodę z muzyką.

W jakim punkcie artystyczne drogi jest teraz? - Jestem na co dzień trochę roztrzepaną osobą, ale myślę, że jest to piękny punkt, w którym warto rozwinąć się i walczyć o to, żeby przejść pozytywnie tę drogę. Wejść w to całym sercem, a nie odpuścić gdzieś tam. Chociaż tym czasie łatwo poddać się, nie mam takiego zamiaru - tłumaczy Aleksandra Krat.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Ula Kaczyńska

Gość: Aleksandra Krat

Data emisji: 5.04.2020 

Godzina emisji: 14.23

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Magda Ruta: ta płyta jest dla ludzi wrażliwych

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2020 17:01
- Pomyślałam, że po prostu muszę przelać na papier swoje własne doświadczenia - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Magda Ruta, która w ubiegły piątek wydała debiutancki album "Nie wiem, czy będę". Do czego piosenkarka nawiązuje w tytule płyty? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Buslav o nowym singlu "Boję się": powstał totalnie przypadkiem

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 14:15
- Wszystko wydarzyło się przypadkiem. Będąc na imprezie u znajomych usłyszałem instrumental i pomyślałem, że ta muzyka idealnie pasuje do tekstu, który napisałem i tak powstał utwór "Boje się" - mówił w  Buslav w "Muzycznej Jedynce". 
rozwiń zwiń